Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 2939 wyświetleń

Trwa budowa chodnika w ciągu ul. J. Piłsudskiego

Jeszcze w tym roku w ciągu ul. J. Piłsudskiego w Grajewie (DK61) powstaną nowe chodniki i ścieżka pieszo-rowerowa o łącznej długości 1340 m.


- Po prawej stronie ulicy powstanie 300-metrowy chodnik i 400-metrowa ścieżka pieszo-rowerowa (od stadionu do ul. Braci Świackich), natomiast po lewej stronie zostanie położony chodnik o długości 640 metrów - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Białymstoku.

Inwestycja kosztować będzie około 3,5 mln zł. Całe zadanie powinno zakończyć się w styczniu 2022 r. 

 

fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (9)

Już przecież była ta wiadomość. Super, powtórzcie za tydzień bo mogę zapomnieć.

Czy wiadomo już kto będzie operatorem światłowodów które są układane wzdłuż ulicy ? Giganet, Orange ?

A ten garb kto poprawi na jezdni. Tam jest nowy asfalt a już zniszczony.

Światłowód z giganeta dziękuję nigdy więcej tuż po zamontowaniu i podłączeniu wszystkiego i skonfigurowaniu przez specjalistów sygnał przerywał, wezwano giganet popatrzyli i usłyszeliśmy to nie ich wina. Mam wifi w plusie i jest dobrze,

Ścieżki chodniki za miastem.. A w mieście ze 3 światła na skrzyżowaniach by się przydaly... Tego z GDDKIA już nie można załatwić....

Grajewianin - to wciąż jest miasto. A gdzie byś chciał te 3 światła? Pamiętaj, że GDDKiA odpowiada tylko za drogi krajowe.

Oj będzie gdzie spacerować. Specjalne przyjadę. A potem ? Zarośnie to i tyle. Caringtony pozbędą się samochodów? Ludzie gdzie logika?

Jest - źle, nie ma - też źle. Nie wiadomo co gorsze.

Niektórzy mieszkają w środku miasta i nie mogą doczekać się dobrej ulicy i chodnika a okna latem są czarne od pylui nikomu to nie przedzkadz

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.