czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10582 wyświetleń

Trudne warunki drogowe

Niebezpiecznie na drogach województwa podlaskiego. Śnieg pada już blisko dobę. Tej nocy spadło w Grajewie 10 cm śniegu.

To pierwsze tej zimy tak duże opady śniegu. Niestety synoptycy z białostockiego biura prognoz nie mają dobrych informacji dla kierowców. W ciągu dnia opady śniegu zaczną przechodzić w śnieg z deszczem i mżawkę powodującą gołoledź. Jak zapewnia dyżurny z białostockiego oddziału GDDKiA trasy krajowe w regionie są przejezdne.

Wojewózkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku ostrzega przed marznącymi opadami deszczu, które mogą występować w ciągu całego dnia - w poniedziałek 7 stycznia od godziny 10.00 do 20.00.

Skutki: Gołoledź. Trudności komunikacyjne, oblodzenie dróg, wzrost liczby wypadków i kolizji drogowych, utrudnienia w ruchu pieszym uszkodzenia drzewostanu i linii napowietrznych.

WCZK

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (3)

tyle to ja zdazyłem zauwazyc..... tylko co odpowiedzialni za ten stan na to????????

Na naszym terenie i tak dobre warunki, na odc. z Moniek Do Białegostoku, to tylko rozjeżdżone koleiny były i brak śladu jakiegokolwiek posypania. Przynajmniej do godz. 11 bo jechałem w tych godzinach

PUK twierdził że jest dobrze przygotowany do zimy nawet sprzęt pokazali ma zdjęciach tylko wtedy nie było śniegu.Teraz śnieg jest uliczki osiedlowe zasypane a sprzęt gdzieś znikł.Pewnie znowu przygotowują się do zimy........

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.