Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10539 wyświetleń

Tragiczny wypadek

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje
o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania
w okresie od 02.11.2004 do 05.11.2004


1. Wypadek drogowy- w dniu 02.11.2004 roku około godziny 18.15 dyżurny KPP Grajewo został powiadomiony telefonicznie przez mieszkańca miasta Grajewo, o tym że na skrzyżowaniu ulic Sportowej i Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem osobowym. Jak ustalono na miejscu, pieszy poruszał się środkiem skrzyżowania, co było przyczyną wypadku drogowego. Potrącony pieszy zastał natychmiast przewieziony do Szpitala Ogólnego w Grajewie, pomimo podjętej akcji ratunkowej, zmarł w szpitalu.

2. Kradzież energii elektrycznej – w dniu 03 listopada 20004 roku pracownik Zakładu Energetycznego w Grajewie powiadomił, iż mieszkanka ul. Piłsudskiego w Grajewie dokonuje kradzieży energii elektrycznej. Jak ustalono na miejscu zdarzenia w jej mieszkaniu zastosowano obejście podlicznika, co pozwoliło na korzystanie z energii elektrycznej bez naliczania należności.


A P E L


W ostatnim okresie czasu nasiliły się kradzieże rowerów pozostawianych przez właścicieli na klatkach schodowych bloków mieszkalnych, na prywatnych posesjach i w miejscach ogólnie dostępnych . Rowery te są zazwyczaj pozostawiane bez opieki i należytego zabezpieczenia. Kradzież rowerów jest szczególnie uciążliwa dla osób dojeżdżających do pracy, dla dzieci. Dlatego też zwracamy się z prośbą o stosowanie wzmożonych środków ostrożności, celem nie dopuszczenia do kradzieży mienia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat osób trudniących się kradzieżami rowerów prosimy o bezpośredni kontakt z Rewirem Dzielnicowych pod numerem telefonu 2730251 lub 2730253.


mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (1)

złodzieje
kradną byle rzecz
nawet książki które są im
zbędne, ta choroba jest uleczalna
nzywa się klaptomani
Mlodzież kradnie ponieważ
koledzy ich do tego namawiają
chrońmy swe dzieci przed
kleptomanią!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.