Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13102 wyświetleń

Trafił swój na swego

29.08.2008r., ok. godz. 14.00
W miejscowości Zacieczki gm. Szczuczyn doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dostawczym busem. Poszkodowany został kierowca Lublina, którego Straż Pożarna musiała uwalniać przy pomocy narzędzi hydraulicznych ze zgniecionego pojazdu, został on przewieziony do Szpitala Ogólnego w Grajewie. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Nie mają lekko prowadzący duże samochody, kiedy przychodzi im wymijać się na tak wąskiej, często spotykanej w Polsce, drodze. Chyba, że jeden jest mądrzejszy i ustąpi....


e-Grajewo.pl
foto: PSP Grajewo

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (3)

jezdza jak wariaty

Wcale nie trzeba jechać jak wariat tą drogą. Wystarczy jazda z prędkościa 40 km/h, przy swojej krawedzi drogi, a i tak jak jeden nie ustapi drugiemu na zakręcie to o przytarcie nie trudno. Przecież to jest dawna droga wiejska zapewne wytyczona zwyczajowo kiedyś w zamierzchłej przeszłości. Ktoś przejechał wozem na żelaznych kołach, potem ktoś drugi i tak zostało. Dopóki mijały się wozy rolników to wystarczało. Teraz stała się drogą powiatową. Owszem ktoś wylał asfalt, ale zabrakło wyobraźni i jak zwykle pieniędzy na wykup gruntów i jej poszerzenie. Za komuny zapewne by się rolników wywłaszczyło i po kłopocie ale dziś trzeba zapłacić za grunty pod drogę i znów wszystko rozbija się o pieniądze. Może jak ktoś ważnieszy się poobija to coś drgnie w tej materii.

powiat powinien zadbac o to by na zakrentach były po wycinane krzaki na całej długosci tej drogi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.