Sport

  • 21 komentarzy
  • 8349 wyświetleń

To jest już koniec

11.06.2005r. sobota,
Stadion Miejski Adres: Parkowa 27a, 05-120 Legionowo

Legionovia Legionowo - Warmia Grajewo
1:1 (0:1)


"Ostatnie wyniki traktuję jako osobista wielką, życiową porażkę. Dwa lata temu, gdy z klubu odchodził pan Purzeczko zamierzałem odejść wraz z nim. Zwłaszcza, że byłem wtedy przez wielu traktowany jako „człowiek Purzeczki”. Zdecydowałem się jednak zostać i spróbować pomóc dźwignąć się Warmii z trudnej sytuacji, jaka powstała po opuszczeniu klubu przez prezesa i głównego sponsora. Było bardzo ciężko, ale udało się wtedy przetrwać. Dzięki ciężkiej pracy Zarządu, trenera, zawodników i niewielkiej mojej pomocy udało się osiągnąć sukces w ubiegłym sezonie, jakim było zajęcie 5 miejsca w końcowej tabeli sezonu 2003/2004. Niestety, końcówka tego sezonu pokazała, że zostały popełnione błędy. Boli mnie to, że mój błąd kosztował klub utratę 3 punktów w Skierniewicach. I nie pociesza mnie to, że ja przegrałem 1 mecz a zawodnicy na boisku znacznie więcej. Boli mnie to, że moje starania i mnóstwo czasu, jaki poświęcałem i poświęcam dla klubu, najczęściej kosztem swojej Rodziny obracają się teraz w proch i pył. Cokolwiek przyniesie ostatnia kolejka rozgrywek, dla mnie ten sezon jest wielką porażką. Moją porażką. Ktokolwiek teraz rzuca we mnie słowami niczym kamieniami, nie zrobi mi większej przykrości niż to, co się stało i czego mam pełną świadomość. Nic nie dotknie mnie bardziej niż własna świadomość tego, że jestem jednym z odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację. Wiem, że to niewiele zmieni, ale w tym miejscu szczerze wszystkich przepraszam" - Janusz Szumowski KS Warmia Grajewo
foto:www.ks-legionovia.pl/

wtorek, 6 czerwca 2023

KS ŚNIADOWO - WARMIA 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

Komentarze (21)

2-1 Dla Legionovia

a ja wieze ze warmia kupi mecz i dla tego stawiam 1:0 dla warmii

Warmia nie ma co grac i tak jest najsłabsza i itak przegra 4:1

Legionovia-Warmia 1:1

i tak wiadomo, ze Warmia przegra...

bede optymista stawiam 3:1 dla Warmii

podobno Zając odchodzi i kilka osób z podstawego składu , więc co tu ukrywać trza mówić prawde , Warmia spada do 4 ligi i tu trza się wymądrzać , CO DALEJ , bo sponsorzy napewno uciekną .

a ja bede optymistą i postawie na 2:1 dla Warmii

polecam www.90minut.pl

Teraz niech zastanowi się cały sztab jak to bylo w Skierniewicach przy stanie 1:3 wpuszczamy nieuprawnionego zawodnika i ze stanu końcowego 1:4 robi się 3:0 dla Unii. tak się sprzedaje mecze, a później się tlumaczymy.
Niestety, Warmia niezależnie od wyniku z Legionovią zagra w IV lidze. Grający trener zaś znów obstawi coś na STSach i poprawi swój stan majatkowy znacznie.

będzie remis 0:0, bo zimno

Koniec meczu:
Legionovia-Warmia 1:1
=======================

Ruch wygrywa 2:1 i pozostaje w III lidze//

bądz mężczyzną i podaj się do dymisji chłopie ,

powracaja derby wrmia -wissa :)

KIC KIC to jeden z tych sprzedawczyków. Powtarza swoją śpiewkę wszędzie, gdzie się da. To nie przez Janusza spadliśmy, tylko przez tych sprzedawczyków.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.