Sport

  • 1 komentarzy
  • 10229 wyświetleń

Terminarz III ligi - I runda

1. kolejka - 12-13 sierpnia

Nadnarwianka Pułtusk - Unia Skierniewice 0:3
Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:1
Concordia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 0:2
Olimpia Elbląg - MG MZKS Kozienice 1:0
Radomiak Radom - Stal Głowno 1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków 0:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2
Pelikan Łowicz - Mazowsze Grójec 1:1

2. kolejka - 19-20 sierpnia

Unia Skierniewice - Mazowsze Grójec 3:0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 2:2
Znicz Pruszków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0
Stal Głowno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
MG MZKS Kozienice - Radomiak Radom 1:3
KS Paradyż - Olimpia Elbląg 1:0
Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski 0:3
Nadnarwianka Pułtusk - Warmia Grajewo 4:3

3. kolejka  - 23 sierpnia

Warmia Grajewo - Unia Skierniewice
Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Radomiak Radom - KS Paradyż
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MG MZKS Kozienice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stal Głowno
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Mazowsze Grójec - Ruch Wysokie Mazowieckie

4. kolejka  - 26-27 sierpnia

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków - Mazowsze Grójec
Stal Głowno - Pelikan Łowicz
MG MZKS Kozienice - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Paradyż - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Radomiak Radom
Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Concordia Piotrków Trybunalski

5. kolejka - 2-3 września

Concordia Piotrków Trybunalski - Unia Skierniewice
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
Radomiak Radom - Nadnarwianka Pułtusk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyż
Pelikan Łowicz - MG MZKS Kozienice
Mazowsze Grójec - Stal Głowno
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków

6. kolejka - 6 września

Unia Skierniewice - Znicz Pruszków
Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie
MG MZKS Kozienice - Mazowsze Grójec
KS Paradyż - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warmia Grajewo - Radomiak Radom
Concordia Piotrków Trybunalski - Olimpia Elbląg

7. kolejka - 9-10 września

Olimpia Elbląg - Unia Skierniewice
Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warmia Grajewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka Pułtusk
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Mazowsze Grójec - KS Paradyż
Ruch Wysokie Mazowieckie - MG MZKS Kozienice
Znicz Pruszków - Stal Głowno

8. kolejka - 16-17 września

Unia Skierniewice - Stal Głowno
MG MZKS Kozienice - Znicz Pruszków
KS Paradyż - Ruch Wysokie Mazowieckie
Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec
Nadnarwianka Pułtusk - Pelikan Łowicz
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Piotrków Trybunalski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom

9. kolejka - 23-24 września

Radomiak Radom - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Piotrków Trybunalski
Pelikan Łowicz - Warmia Grajewo
Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - KS Paradyż
Stal Głowno - MG MZKS Kozienice

10. kolejka  - 30 września-1 października

Unia Skierniewice - MG MZKS Kozienice
KS Paradyż - Stal Głowno
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Nadnarwianka Pułtusk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec
Concordia Piotrków Trybunalski - Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

11. kolejka - 7-8 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
Mazowsze Grójec - Concordia Piotrków Trybunalski
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
Znicz Pruszków - Nadnarwianka Pułtusk
Stal Głowno - Wigry Suwałki
MG MZKS Kozienice - KS Paradyż

12. kolejka - 14-15 października

Unia Skierniewice - KS Paradyż
Wigry Suwałki - MG MZKS Kozienice
Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno
Warmia Grajewo - Znicz Pruszków
Concordia Piotrków Trybunalski - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Elbląg - Mazowsze Grójec
Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

13. kolejka - 21-22 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno - Warmia Grajewo
MG MZKS Kozienice - Nadnarwianka Pułtusk
KS Paradyż - Wigry Suwałki

14. kolejka - 28-29 października

Unia Skierniewice - Wigry Suwałki
Nadnarwianka Pułtusk - KS Paradyż
Warmia Grajewo - MG MZKS Kozienice
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz

15. kolejka - 4-5 listopada

Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Mazowsze Grójec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Stal Głowno - Olimpia Elbląg
MG MZKS Kozienice - Concordia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż - Warmia Grajewo
Wigry Suwałki - Nadnarwianka Pułtusk


e-Grajewo.pl

piątek, 30 września 2022

WARMIA II wygrała dwa spotkania

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

Komentarze (1)

siema warmia tu jaga fajowa oprawa na otatniej kolejce???????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.