MOSiR

Tenis stołowy 12.11

Dnia 12 listopada 2005 roku w hali MOS i R w Grajewie odbyły się Igrzyska Powiatu Grajewskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W igrzyskach powiatu grajewskiego wzięło udział jedenaście szkół podstawowych z Powiatu Grajewskiego w tym 6 dziewcząt i 11 drużyn chłopców


KOMUNIKAT KOŃCOWY 

 

Dnia 12 listopada 2005 roku w hali MOS i R w Grajewie odbyła się Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W gimnazjadzie powiatu grajewskiego wzięło udział osiem gimnazjów z Powiatu Grajewskiego .

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

Licealiada Powiatu Grajewskiego w tenisie stołowym przeprowadzona została w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie 12 listopada 2005 roku. Zawody rozegrano równocześnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym był Tomasz Kindeusz nauczyciel ZS nr 1 w Grajewie.W zawodach wzięło udział 5 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców .

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

www.mosir.e-grajewo.pl

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.