Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 8808 wyświetleń

Targi Książki -TP 9PSK

Targi Książki Historycznej -TP 9PSK


W dniach 24-27 XI 2005 r. Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK w Grajewie wzięło udział w XIV Targach Książki Historycznej w Warszawie.


Już po raz drugi na samodzielnym stoisku prezentowaliśmy nasze wydawnictwa o tematyce kawaleryjskiej i regionalnej w tym "Grajewskie Zeszyty Historyczne - Zapis". Dodatkowo w naszej ofercie znalazły się wydawnictwa Towarzystwa /przyjaciół Rajgrodu i Polskiego Towarzystwa Historycznego z Białegostoku. Część odwiedzających kojarzyła nas już z poprzedniego roku i często byli zaskoczeni naszą działalnością w tych trudnych czasach. Spore zainteresowanie naszym stoiskiem oraz słowa uznania i sympatii ze strony odwiedzających (szczególnie dużo miłych słów usłyszeliśmy odnośnie książki “Grajewo w XX wieku”) świadczą o tym, że nasz udział w tych targach był niewątpliwą promocją naszego miasta i regionu. Nie byłby on możliwy bez wsparcia udzielonego przez firmę "Eko-Dom" Sp. z o.o. w Grajewie - za które serdecznie dziękujemy.

T. Dudziński

Komentarze (5)

gdzie mozna kupic Pana książkę i ile ona kosztuje

Książkę można kupić w grajewskich księgarniach lub sklepie "Galeria". Wszędzie kosztuje tyle samo czyli 20 zł.

pytam dlaczego komentarze nie są zamieszczane w całości?
Czy ktos ma monopol na e-grajewo?

niestety P. Tomaszu nie mieszkam w Grajewie czy w księgareniach w kraju można gdzies kupić Pańską książke ewentualnie zamówić u Pana?

Czy można ją kupić w kraju nie wiem, bo wydawcą i dystrybutorem jest Urząd Miasta. Książkę można jednak zamówić bezpośrednio u mnie (dojdą koszty wysyłki). Zamówienia można skąłdać pod adresem: 9psk@interia.pl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.