Sport

TALENT 2010 roku

TALENT 2010 roku
Patryk Nowak Karate Kyokushin

Ćwierć finalista Mistrzostw Europy Juniorów z Gorzowa Wielkopolskiego w kumite full kontakt do 80 kg, zwycięzca Pucharu Polski w walkach reżyserowanych z Legnicy ( obecnie najlepszy zawodnik w Polsce – pokonał aktualnych mistrzów Polski z Suwałk – film w archiwum portalu e-Grajewo.pl), najlepszy zawodnik XI Ogólnopolskiego turnieju w Józefowie. Zdobył tam dwa pierwsze miejsca w walkach reżyserowanych i w kumite full kontakt juniorów do 75 kg. Należy dodać iż jest to największy Turniej Ogólnopolski w kraju i jest brany w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy.

Patryk ur.1994 r. mieszka w Wąsoszu, uczy się w I LO w Ełku, trenuje czwarty rok w klubie kyokushinkai karate kierowanym przez trenera mgr R. Mazurek. Jest niewątpliwie utalentowanym i skromnym człowiekiem i jeśli pogodzi naukę z ciężkimi treningami to na jesieni Patryk może zostać nawet Mistrzem Europy.

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.