poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13316 wyświetleń

Szkolenie dla 45+

Szkolenie internetowe dla osób w wieku 45+

Uczestnicy szkolenia internetowego mają już za sobą kolejny cykl warsztatów psychologicznych, które są jednym z zadań całego cyklu szkoleniowego. Warsztaty te mają na celu wzmocnienie grupy szkoleniowej poprzez integrację. Taka integracja spełni bardzo ważną rolę w przyszłości, czyli będzie punktem wyjściowym do utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Organizatorzy szkolenia na które zostały pozyskane fundusze z POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, są bardzo zadowoleni i mile zaskoczeni postawą uczestników, w szczególności tych osób zaktywizowanych w Związku Emerytów i Rencistów z Grajewa. Przed uczestnikami szkolenia internetowego jest jeszcze jeden dzień warsztatów psychologicznych. Od miesiąca lipca rozpoczną się szkolenia stricte internetowe. Potrwają do końca września 2012 r. Na zakończenie cyklu szkoleniowego, przewidziana jest wycieczka do Białowieży, której wizualizację przygotują uczestnicy szkolenia. -  Magdalena Gutowska

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (3)

Trudno to przeczytać, masa powtórzeń.

Wydatek pieniędzy.

jeżeli metodyka szkolenia jest taka jak ten komenarz to nie wróżę sukcesu uczestnikom.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.