Sport

  • 11 komentarzy
  • 8806 wyświetleń

Szczuczyn zmienił trenera

WISSA SZCZUCZYN ZMIENIŁA TRENERA

    Tuż przed rundą wiosenną  Wissa Szczuczyn zatrudniła na posadę trenera trzecioligowej drużyny Dariusza Narolewskiego z Łomży po niespodziewanej rezygnacji Ireneusza Piwki. W pierwszych kilku kolejkach drużyna pod wodzą nowego szkoleniowca zdobyła kilka punktów, które zwiększyły szansę na utrzymanie w lidze. Jednak Wissa ostatnio przegrywała jak np. w minioną sobotę z MKS Korsze aż 0 : 5. To spowodowało, że jak to najczęściej bywa w polskiej piłce zmieniono trenera. Na miejsce Dariusza Narolewskiego zatrudniono prowadzącego jesienią Mazura Ełk Jana Limbergera.

      Czy da to utrzymanie okażę się po kilku najbliższych meczach. Jednak nie da się ukryć, że sytuacja zespołu jest bardzo trudna.
                                                                                                                                               WJ

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (11)

oby cos zmienil w grze, by wkoncu strzelali te bramki!

Wow, e-grajewo działa z prędkością światła podając informacje po 3 miesiącach! Oby tak dalej...

mmmmm jaki przystojny ten nowy trener grrr ciasteczko ;P

a murinho gnije ze ,,szczecina'' chłopaczki grają za 200 zł

Już myslałam ze nowym trenerem Wissy został José Mourinho :D

Do redagującego ten tekst! Ireneusza Piwko! To nazwisko się nie odmienia- na przyszłośc proszę pamietac albo też nauczyc sie odmian nazwisk.

jak umieją tak grają...

prezesa trzeba zmienić-nie trenera

co za wytłumaczenie zwolniony, bo tak bywa w polskiej piłce.Moze byl po prostu slabym trenerem,ale zarzad Wissy tez nie jest bez winy poniewaz do takiej sytuacji doprowadzil ,przecież mial cala zime by sie przyjrzeć trenerowi.Zmiana na nowego 1,5 miesiaca przed koncem ligi nie jest najlepszym rozwiazaniem i nic pewnie nie wniesie.

im i tak nic już nie pomoże jeżeli sami nie będą wiedzieli czego tak naprawdę chcą jeżeli chcą wygrywać to niech wezmą sie za grę a nie marudzą i narzekają na każdego jednego trenera! chociaż życzę im jak najlepiej ale jak drużyna to jedność!!!

śmieszy mnie, że najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy najmniej wiedzą!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.