piątek, 3 lutego 2023

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 4365 wyświetleń

Szczuczyn rusza ze sprzedażą węgla!


Szczuczyn rusza ze sprzedażą węgla. 


Drogę zakupu podaje Burmistrz Artur Kuczyński:

KROK 1
Złożenie deklaracji - zapotrzebowania na węgiel w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie (maksymalnie 1,5 tony do końca tego roku i 1,5 na 2023)
Dostępne są dwa typy węgla: ORZECH I GROSZEK (luzem)
KROK 2
Oczekiwanie na telefon z Urzędu z informacją o dostępności węgla.
KROK 3
Uregulowanie kwoty za zakupiony węgiel. 1800 złotych tona (orzech / groszek jedna cena) W tej cenie zawiera się również transport ze składu do państwa domów.
KROK 4
Uzgodnienie formy odbioru - dostawy węgla w firmie RolBud pana Jerzego Jaczyńskiego.

 

Komentarze (17)

Kartki to już było.. historia zatacza koło..

inspektorgadzet ty nawet nie wiesz jak kartki wyglądały tylko słyszałeś że takie coś było

Do czego doprowadziły te rządy. W komunie trzeba było stać w kolejce po węgiel. Masakra, .....i znowu brak węgla, centralne sterowanie i propaganda "jaka władza dobra - załatwiła węgiel". Mniej byłoby szkód jakby władza nie odzywała się do niczego lecz pozwoliła działać ludziom. Ludzie sami i gospodarka poukładaliby wszystko najlepiej.

Hahaha nawet nie drogo jak z przywozem przed inflacja ,na początku wojny na wschodzie koszt węgla oscylował wokół 1300-1400 zł / tona.

Trzeba docenić że burmistrz to ogarnął i cena dobra

a groszek to będzie wysypywany na ulice? Wiadomo że groszek to powinien być w workach z których jest sypany do podajnika kotła.Firma zajmująca się dystrybucją powinna doliczyć usługę nasypania w 25 kg worki, koszt worków i tak dowozić do domu klienta.W przeciwnym razie powstanie bałagan.Proszę rozważyć tę sugestię.

Brawo Szczuczyn

https://www.youtube.com/watch?v=rE-X9zvOvbE Miś Wyngiel je we wiosce

A co z ekogroszkiem? Przecież to trochę inna frakcja jak groszek.

Ciekawe jaki gatunek czy nie. Malowany

Ty serio sypiesz mokry ekogroszek z worka prosto do podajnika?

Zawsze robiłem zakup suchego ekogroszku.Jak nie ma suchego to jak powiedział Jarosław palić wszystkim oprócz opon,także mokrym.A tak na serio to obecnie opalam dom prądem ,ponieważ pieniędzmy nie napalę. W dalszym ciągu nic nie wiadomo czy będzie ten ekogroszek? Morze Rządzący nie widzieli różnicy między groszkiem a ekogroszkiem mając na względzie słowa Jarosława,tylko groszek nie nadaje się do ekokotłów z podajnikami bo granulacja groszku nie taka.

Brawo dla Szczuczyna cena dobra

Brak wszystkich komentarzy jak węgla.Smutny grajdoł na tej ziemi....

Przenieśmy starostwo do Szczuczyna. Szczuczyn we wszystkim lepszy - węgiel też tańszy.

Przenieśmy powiat do Szczuczyna. Mamy w Szczuczynie współczesnego Szczukę i miasto rośnie w oczach. Ludziom żyje się coraz lepiej.
/

a w Grajewie co ? Śpią?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.