Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2895 wyświetleń

Szczuczyn liczy piece, liczy też na mieszkańców!

W związku z prowadzonym przez Marszałka Województwa Podlaskiego "Programem ochrony powietrza dla strefy podlaskiej" i nałożonego na gminy miejskie oraz miasta w gminach miejsko-wiejskich obowiązku sporządzenia "Szczegółowej inwentaryzacji źródeł niskiej emisji - ogrzewania lokali mieszkalnych, handlowych, usługowych oraz użyteczności publicznej" mieszkańcy powinni wypełnić ankietę i przekazać do Urzędu Miasta w Szczuczynie w terminie do 27 grudnia 2021 r.


Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.um.szczuczyn.pl oraz w budynku tutejszego  urzędu: punkt informacyjny (parter) oraz pokój nr 8 (I piętro). 


Ankiety nie należy mylić z deklaracją dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw opracowanej przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego dla stworzenia bazy Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. 
Niezłożenie ankiety we wskazanym terminie, podobnie jak w przypadku deklaracji, będzie skutkować karą pieniężną.

 

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (6)

W jakim kraju ja żyje? Tylko straszenie, kary, nakazy, zakazy. Ludzie co wam jest?

Oczywiście, że wyślę! Jestem za granica na wakacjach, wracam po nowym roku i mam wysłać ? Nienormalny termin

Wojtek wyślesz jak wrócisz z wakacji ???? Poczekają

Puki listownie/telefoniczne bądź jeśli ktoś osobiście z urzędu mnie nie powiadomi nie mam obowiązku dowiadywać się tego z e-grajewo puki co nie dostałem żadnej oficjalnej wiadomości także ten no...

Podstawa prawna, zawiadomienie, albo pocałujcie mnie w 4 gwiazdki :P

/

Po co ankieta czy urząd nie wie ile jest budynków mieszkalnych na jego terenie przecież każdy jest opalany tradycyjnie jak nie z kotłowni to z piec z piwnicy. We wsi każdy nr domu "aktywny" jest opalany piecem na opał stały.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.