Kultura i rozrywka

  • 20 komentarzy
  • 15319 wyświetleń

Szczuczyn - I Zjazd Absolwentów

I Zjazd Absolwentów Liceum Zawodowego przy Zespole Szkół w Szczuczynie

Komitet Organizacyjny w składzie: Karol Sobolewski,  Bogdan Kukowski,  Adam Jagusz , Mariusz Popko,  Waldemar Brzozowski

zapraszają wszystkich chętnych na I Zjazd Absolwentów Liceum Zawodowego w Szczuczynie, który odbędzie się 2 maja 2010 r.


Program:

12.00 — Msza Święta w Kościele Im. Najświętszej Marii Panny w Szczuczynie w intencji absolwentów
13.30 — 17.00 — oficjalne otwarcie zjazdu w budynku Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie:
* powitanie przez przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego,
* przemówienie dyrektora,
* wystąpienia gości,
* spektakl uczniowski,
* spotkania w klasach z wychowawcami.
19.00 — 4.00 — Bal Absolwentów.

Szczegóły na stronie internetowej szkoły: www.zsszczuczyn.pl


Komentarze (20)

to super - byli uczniowie do dziela będzie fajnie.

witam mam pytanie a na ten bal mogą iść też uczniowie którzy nie ukończyli LZ ale uczęszczali te kilka lat..... .

Bardzo ciekawa inicjatwa tylko termin trochę komplikujący plany przecież to długi weekend jak y nie było

I znów kolejna uroczystość z mszą świętą w programie. Czy żadne spotkanie w Polsce nie może się obejść bez niemalże obowiązku modlitwy, czy nie wystarczy w tym przypadku zwyczajnie spotkać się po latach i zwyczjnie powspominać dobre i przykre sprawy. Jak się potoczyły koleje życiowe uczniów tych lubianych i nie lubianych, kto jeszcze żyje, a kto nie, a nawet pogadać o pierdołach. Może msza ma za zadanie złagodzić dawne animozje aby niejeden nie dostał po zebach. Wszak nie ma co ukrywać nie wszyscy się lubiliśmy w klasie i nie sądzę aby po latach miało się to zmienić. Nie ma co udawać, że wszyscy się lubimy bo niektórych świństw nie powinno sie darować, przebaczać i zapominać. Niemniej pomysł dobry i kto odczuwa potrzebę ten przyjdzie.

Do obserwator.Z całym szacunkiem jeżeli irytuje Ciebie Msza Święta w kościele możesz omylić tę część programu.Nikt nikogo nie zmusza do modlitwy.

do organizator-a jak z pytaniem ;;; uczeń

Obserwator, przykro jest, kiedy ktoś mieszka w naszym kraju, a myśli tak przekornie. To, co piszesz jest obrazą! A masz prawo, innych obrażać? Przyjdź nie bój się, że oberwiesz, choć piszesz tak obskurnie, cytuję: - (.) aby niejeden nie dostał po zębach. Takich jak Ty powinno być jak najmniej i chyba tak jest, przemyśl. Nie cierpisz niektórych księży, tu możesz mieć duże poparcie, ale Ty piszesz o Mszy Św. i to z małej litery, a to już przestępstwo humanitarne, kulturowe, intelektualne itp. Przenieś się tam, gdzie nie ma Boga i rządź sobie do woli, tylko wpierw odpowiedz, nam tu, logicznie na pytanie: - Gdzie jest takie miejsce, że Boga tam nie ma? Natomiast, jeżeli szukasz tu niewiernych towarzyszy, udaj się zdecydowanie dalej, na wschód. I nie bądź taki dziwacznie nowoczesny aż do obrzydzenia.
W chrześcijańskiej demonologii spotkasz się z przywódcą zbuntowanych o diabelnej nazwie lucyfer. Po ziemi biegają tacy o nazwie: nieznośni, złośliwi. Stając jednak w Twojej obronie, radzę wcześniej urządzić halloween i spytać upiorów o zdanie.

Organizator, wyjaśnij czytelnikom, co masz na myśli mówiąc- możesz OMYLIĆ tę część-? To wskazanie błędnej drogi dla obserwatora? A może proponujesz pójść katolikom do Synagogi?

też mam podobne pytanie
ten zjazd dla wszystkich czy tylko dla absolwentów LZ

W odpowiedzi ucznia informuję że absolwenci którzy byli w najmniejszym stopniu związani z kolegami i liceum są mile widziani na balu jak i w części uroczystości programu.

No proszę jaki odzew ale takie jest moje zdanie nie zamierzam nikogo przepraszać za moje poglady. Mogą je mieć osoby uważające się za autorytety mogę więc miec i ja. Bo niby dlaczego mamy udawać, że w szołach wszyscy się bezgranicznie lubiliśmy i kochaliśmy swoich nauczycieli. Tą miłośc wśród kolegów ze szkolnej ławy i szacunek do nauczycieli widzę kazdego dnia jak dawni koledzy mówią sobie cześć na ulicy, jak mówią "dzień dobry" swoim nauczycielom. Spora część dawnych absolwentów nie raczy nawet skinąć im głową po wyjściu z kościoła ze Mszy Św. To tyle bo znów ktoś poczuje się dotknięty, zdaje się, że teraz poprawna postawa to przybrać uśmiech na usta w amerykańskim stylu i zawsze mówić, że czuję się dobrze, wszystko jest okey i jestem zawsze zadowolony + odpowiednia poprawność na wszystkich uroczystościach.

Jeszcze do niczego nie doszło ,a już się nagadali,. A co będzie potem???

najbardziej to chyba kochalismy p. Ajdyn nauczyciela matematyki

ludzie i człowieki serio macie się o co kłócić...w Polsce jako kraju chrześcijańskim rzeczą normalną jest rozpoczynanie tego typu uroczystości Mszą Świętą, tak było jest i będzie jeszcze pewnie bardzo długo. a inicjatywa organizatorów jest bardzo fajna i należy tylko pogratulować pomysłowości i odwagi i życzyć powodzenia. co do tego walenia po zębach lub nienawiści do wykładowców to może należałoby przemyśleć powody takich zachowań...czy oby nie było w tym naszej winy? jak ktoś nie szanował nauczycieli i ich pracy to dlaczego się dziwi że byli zawzięci?
jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. owszem,od każdej reguły są wyjątki i w stadzie łabędzi szaleje indyk:D
życzę powodzenia Organizatorom ;)

Jest to faktycznie zjazd tylko Liceum Zawodowego. Chcemy zobaczyć, czy będzie duże zainteresowanie. Jeżeli tak, to będziemy kontynuować zjazd innych roczników.

Ukończyłam tę szkołę jakiś czas temu. Odetchnęłam z ulgą, że mogłam ją wreszcie opuścić i nic, nawet zjazd absolwentów, nie zmusi mnie do wstąpienia w jej progi.Gdyby był zjazd w szkole podstawowej - to z miłą chęcią. Obecnie pracuję w szkole i nie zdziwię się, jak o moim obecnym miejscu pracy, pojawią się takie wpisy!

Super że coś takiego jest organizowane pozdrawiam

Na stronie inernetowej szkoły jest już zaproszenie na ten zjazd dla wszyskich absolwentów (Technikum, LZ, ZSZ i LO). Fajnie byłoby spotkać wszystkich znajomych. Zainteresujcie się tym, bo ustalono termin zgłaszania się.

Absolwentko - nie każdy ma niemiłe wspomnienia! Ja jestem zachwycona zjazdem, tym bardziej, że jest to pierwszy.

jak tylko będe miał wolne to BĘDĘ!!!! matura '89

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.