piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 10163 wyświetleń

Szczepienia ważna rzecz!


"Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”

W ramach działań Państwowej  Inspekcji Sanitarnej na rzecz promocji szczepień ochronnych  zainicjowana została  akcja informacyjna pod hasłem ,, Zaszczep w sobie chęć szczepienia!”
Celem akcji jest m.in. wskazanie społeczeństwu na korzyści wynikające ze szczepień ochronnych oraz podniesienie poziomu wiedzy ogółu społeczeństwa, w zakresie umiejętności zapobiegania chorobom zakaźnym, którym można przeciwdziałać na drodze szczepień ochronnych.
Akcja kierowana jest do środowisk medycznych, w tym lekarzy i pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej oraz środowisk poza medycznych, w tym szczególnie rodziców i opiekunów dzieci.


Efektem prowadzonych działań powinien być wzrost wiedzy społeczeństwa w zakresie szczepień ochronnych oraz lepsza dostępność do informacji na temat Programu Szczepień Ochronnych.


Na początek przygotowany został podstawowy pakiet informacji z zakresu m.in. organizacji szczepień ochronnych dla lekarzy i pielęgniarek oraz Programu Szczepień Ochronnych dla dzieci i opiekunów dzieci. Akcja będzie realizowana poprzez uruchomienie strony internetowej pod adresem www.szczepienia.gis.gov.pl


                                                                     Państwowy Powiatowy Inspektor
                                                                     Sanitarny w Grajewie
                                                                 lek. med. Jerzy Jan Nikliński

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (13)

ZASZCZEP W SOBIE CHĘĆ MYŚLENIA
1. Zapomniane i ignorowane fakty o szczepieniach http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/
2. Książka „Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach dla myślących rodziców http://ekoszczepienia.pl/97/
3. Ulotki i skład szczepionek http://www.stopnop.pl/szczepionki/75-ulotki-i-sklad-szczepionek
4. Szczepionki z aborcji: https://www.facebook.com/notes/ogólnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/szczepionki-wyprodukowane-dzięki-aborcji/630791606948271
5. Powikłania neurologiczne po szczepieniach http://zdrowedzieci.blox.pl/resource/dr_Sienkiewicz__Powiklania_neurologiczne_po_szczepieniach.pdf
6. Niepożądane odczyny poszczepienne https://www.facebook.com/events/175624659245429/
7. Noworodek pacjentem https://www.facebook.com/events/141230286077197/
8. Podpisz w sieci dwie petycje:
www.petycje.pl/7000
http://petycje.pl/9970

Przeciwko krztuścowi nie jest refundowana dla osób powyżej 19 roku życia,a pandemia wraca.Jest to jedna z chorób ubóstwa więc powinno to byc bezplatne dla kazdego.

czy te szczepienia sa bezplatne skoro tak reklamuja?

szkoda że Inspekcja nie prowadzi działan pod hasłem: skutki uboczne szczepień. Wielka szkoda...

ciekawe czy W tym programie poruszona będzie kwestia Nieprawidłowych Odczynów Poszczepiennych oraz poważnych zagrożeń, jakie niosą zasobą niektóre szczepionki zawierające w składzie RTĘĆ tzw. thimerosal?

Jedynym skutkiem ubocznym jest zakazanie kolejnych osob.

dziękuję bardzo... nie szczepię !!! te same koncerny farmaceutyczne najpierw wstrzykują nam to świństwo a później nas leczą ze wszelkich chorób przewlekłych... bo dla nich dobry pacjent to chory pacjent... a wszystko nazwano chorobami cywilizacyjnymi !

Ciekawe który to koncern farmaceutyczny finansuje działania inspekcji? Może urzędnicy z PIS i innych instytucji w końcu zakończyliby akcję zwalczania bakterii legionelli w szpitalu w stolicy województwa , a inspekcja niech lepiej zajmie się produktami żywnościowymi jakie musimy spożywać. W spożywce jakoś ciężko im idą akcje wykrywania "szkodliwych" dodatków. Może zamiast reklamowania kolejnych farmaceutyków warto byłoby skupić się na przyczynach.

KLARA można by wymieniać wiele stron !!! popieram Cię w 100 % LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ !!! Nie bądźcie królikami doświadczalnymi dla firm farmaceutycznych które prowadzą swoje lobby wśród rządzących którzy narzucają nam "zgodnie z prawem" że jest obowiązek szczepień - pamiętajcie że to obowiązek a NIE PRZYMUS !

tak tak szczepić się ale ile te szczepionki kosztują a skąd na to kasy...

Szczepię się od grypy już kilka lat a to dlatego ,że szczepiłem się w stanach raz na kilka lat i było w porządku,nic mnie nie brało.Tutaj to mój ostatni raz ponieważ nic nie pomaga a jeszcze organizm się osłabia i przy małej nieostrożności łapie przeziębienie które kończy się dwutygodniowym zakAZEM OPUSZCZANIA domu.Antybiotyki którymi faszerują lekarze potęgują tylko chorobę.Wróciłem do leczenia naszych przodków i zwalczaniu grypy przez organizm.Nie będę wydawał więcej kasy na te pszepisywane przez lekarzy paskudztwa które osłabiają ORGANIZM.sZCZEPIONKI SPRZEDAWANE W POLSCE I TO n a recepte to nabijanie kieszeni producentom tych niby szczepionych poprzez odwrotna skutecznosc a co za tym idzie dodatkowe koszty na te leki po szczepionkach.Reasumojac omijajcie te niby szczepionki z daleka i nie dajcie sie na nie namowic ,bo twierdzenie ze nie trafiaja w aktualnego wirusa jest obluda.

szczepienia to pic na wodę fotomontaż!!! nabijanie kieszeni koncernom farmaceutycznym,, a lekarzom tez nie ma co wierzyć,bo mają niezłe profity od producentów , więc mają tylko swoje dobro i swoje korzyści na uwadze a nie zdrowie pacjenta :(

Znam kilka osób, które po szczepieniu na grypę miały straszne skutki uboczne i nigdy siebie ani swoich dzieci na grypę nie zaszczepię. Serdecznie odradzam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.