Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11576 wyświetleń

Szczeniaki szukają opieki

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie na zlecenie Miasta przeprowadza niwelację terenu położonego przy ul. Dwornej za targowiskiem. Obecnie w tym miejscu znajduje się „dzikie” wysypisko wszelkich odpadów. Zapewne wyrównany i uporządkowany teren przestanie być zaśmiecany. Przy okazji wykonywanych prac okazało się, że legowisko znalazły tam małe szczeniaki z matką, może przed zimą znajdzie się osoba chętna zaopiekowaniem się którymś z nich.

 Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

mam nadzieje ze ktos je wezmie albo przynajmniej do schroniska oddajo

Co się dzieje z naszym spoleczeństwem!!!!????? Jak można fundować sobie takie wysypiska w prawie 30000 mieście? Czy naprawdę nie przeszkadza wam taki widok z okna? Gdzie są slużby miasta, co robią urzędnicy by podnieść świadomość mieszkańców Grajewa odnośnie zanieczyszczeń a tym samym pomóc nam, spoleczeństwu w eliminowaniu takich sytuacji? Zapewne są to tylko pytania retoryczne.

Czy są jakieś szanse na otwarcie w Grajewie schroniska dla zwierząt? Pewnie zaraz jakiś urzędnik się wypowie , że nie ma na to pieniędzy, ale sądzę, że znależli by się ludzie którzy charytatywnie by się takim schroniskiem zajmowali. Można przecież poszukać sponsorów, ja sama znak kilkanaście osób które chętnie by w czym takim wzięly udzial. Co o tym sądzicie?

Sprzedać chińczykom oni zjedza a tak po co maja marnowac sie na wysypisku

żeby te biedne zwierzaczki znalazły swój domek! ludzie zaadoptujcie je!

te szczeniaczki są przecude bym ich przygarnoł ale mam już psa

niech ktos je przygarnie takie biedne ,sliczne szczenięta wym je wzieła ale mam jusz 2 psy

bez kitu jak szkoda tych pieskow...ludzie bez serca wyrzucaja psy a pozniej to maja pretensje ze jes ich coraz wiecej i ze glodne to ludzi atakuja...wezcie te pieski...

ojejuś. biedactwa. bym też wzięła, ale mam już psiaki :(

Tutaj wpisz tresc swojej wiadomosc
wietnamczyku może ciebie sprzedamy chinczykom,ciebie pewnie tez by chętnie zjedli po co ma taki idiota chodzić po świecie!

Piekny piesek ja go bum wzieła tylko już mam Yorka i yorka suczke:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.