poniedziałek, 22 lipca 2024

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 11473 wyświetleń

Sukcesy uczniów z PG3

W marcu br. czworo uczniów Publicznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki, Matematyki oraz Historii.

Katarzyna Łukowska – uczennica kl. III f, którą przygotowywała p. B. Dereszewska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. - Konkurs był dość trudny, niektórych zadań jeszcze nie opracowywaliśmy na lekcjach. Było bardzo mało czasu, a dużo materiału. Przygotowywałam się do niego dość długo, ale było warto - fizyka
jest moją pasją 
– powiedziała nam Kasia. Dodajmy, że gimnazjalistka dzięki swojemu osiągięciu jest zwolniona z pisania egzaminu gimnazjalnego części matematyczno - przyrodniczej.

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zdobył także uczeń p. A. Muczyńskiej – Łukasz Jarząbek.  - Sukces zawdzięczamy nauczycielom, którzy nas przygotowywali. Praktycznie okres ferii zimowych spędziliśmy na nauce, przez ostatnie tygodnie w szkole zostawaliśmy nawet po lekcjach – dodaje Łukasz.

Ponadto finalistami zostali uczniowie klasy III c: Marcin Cybula oraz Marcin Charubin, przygotowywani przez p. T. Szewczyka oraz p. B. Dereszewską.

- Uczniowie przebrnęli przez etap szkolny, rejonowy i zdobyli wysokie wyniki podczas konkursu wojewódzkiego. Społeczność szkolna jest z nich bardzo dumna. Osiągnęli wyniki najlepsze w historii naszego gimnazjum. Gratulujemy ! –  mówi wicedyrektor PG 3 Ireneusz Kaczyński.

e-Grajewo.pl

 

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (9)

noo jestem baardzo dumna z siostry :D:)

mlody jarzabek szaleje:D:D pozdro jasiu!!!!!

No ludzie jestem z was dumna!! Gratuluje ;) Kasiu, jestes wielka!Ciebie chciałam wyróżnic ;]

Kasia jest najlepsza, Kasia jest the best :))))

Ja też jestem dumny z Twojej siostry Olu:):*

Gratulacje, myslę, że to za mało wzmianka na e-grajewo, temu trzeba nadać wiekszy rozgłos i nie tylko, to powinno sie przelożyć na nagrody, stypendia, szkoła powinna teżzostać doceniona.... A po drugie - to bardzo proszę o innych gimnazjach tez napisać, np GP2 (!), bedzie im bardzo przykro, że ich nie zauważacie

gratuluję ;) wszystkim!!!!!!!!

pozdro dla Łukasza i Marcina !! :P jesteście najlepsi !!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.