Sport

  • 6 komentarzy
  • 9931 wyświetleń

Sukcesy siatkarek ZS nr 2

Puchar za zajęcie drugiego miejsca w pierwszym międzynarodowym turnieju Mlecznej Ligi – to niewątpliwie duży sukces. Dziewczęta z "Jednostki" – duma szkoły i miasta – znowu stanęły na wysokości zadania.

W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Siatkarki z Grajewa uległy jedynie drużynie z Sejn w finałowym meczu o pierwsze miejsce. Wszystkie mecze w swojej grupie wygrały 2:0! To dopiero początek, budzący nadzieję na przyszłość, gdyż turniej trwa. Kolejne rozgrywki będą się odbywać w miejscowościach związanych z działalnością SM Mlekpol. Czego oczekiwać, gdy dziewczęta zagrają u siebie, ze wsparciem własnych kibiców?

Oto skład osławionej drużyny: Justyna Sztachelska, Aneta Burzyńska, Karolina Sypytkowska, Monika Strzałkowska, Anna Łempicka, Daria Drewnowska, Monika Maciorowska, Marta Saciłowska, Karolina Socha, Olga Zarzecka.
Trenerem drużyny jest Paweł Obrycki

Należy dodać, że zawodniczka Justyna Sztachelska została najlepszą blokującą całego turnieju!

Wielkie brawa! Gratulujemy!
foto - ZS 2


 

 

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (6)

Brawo dziewczęta z PG3

Brawa dla Dziewczyn!! Olcia wymiatasz!

Brawo jednostka !! ;)

Zawsze w was wieżyłem !!!

brawo jednostka, pozdro imnazjum....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.