niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 12 komentarzy
  • 11247 wyświetleń

Sukces solistek MDKAleksandra Czaplicka, Daria Gilejko, Aleksandra Turowska i Anna Zarzecka – Solistki Miejskiego Domu Kultury w Grajewie – wzięły udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard”, który odbywał się w Białymstoku 7, 8 i 9 grudnia 2012 roku.

Po ciężkich zmaganiach eliminacyjnych do ścisłego finału zakwalifikowały się: Aleksandra Czaplicka, Aleksandra Turowska i Anna Zarzecka. Daria Gilejko, mimo iż z głębi serca, nienagannie dykcyjnie i wspaniale wykonała konkursową piosenkę, nie trafiła do grona finalistów, gdyż Jury uznało wykonywany przez Darię utwór za zbyt smutny. Mimo to gorąco gratulujemy Darii, która ma na swoim koncie wiele dokonań i zwycięstw.

Po przesłuchaniach finałowych i ogłoszeniu wyników radości nie było końca. Aleksandra Czaplicka  zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej 8–10 lat, Aleksandra Turowska – III miejsce w kategorii 14-16 lat, a Anna Zarzecka wyśpiewała II miejsce w kategorii wiekowej powyżej 16 lat. Od lat poziom tegoż festiwalu jest bardzo wysoki, tak też było i w tym roku. Nie zabrakło uczestników z Rosji, Litwy, Białorusi, Kazachstanu czy Belgii. Tym bardziej więc gorąco gratulujemy wygranej, mocno kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów!


                                           fot.  MDK

Komentarze (12)

Bylam na przegladzie kulturalnym MDK i ta dziewczynka w srodku spiewala taka fajna góralska piosenke- glos jak dzwon- naprawde ogromny talent.Z koli ta Pani z lewej strony spiewala jakas piosenke w sytlu regge i tez super bardzo duzy talent:)))Pozdrawiam i szczerze zycze dalszych sukcesow!!!!!

Gratulacje dziewczynom z MDK jak również Agatce Daniłowicz z SP nr.1 która została wyróżniona na tym festiwalu.

Gratuluję Aniu, tak trzymać!

Brawo dla Oli i Oli :))))) Gratulacje!

Co śpiewała Aleksandra Turowska ?? i Anna Zarzecka ??

Mała Góralka jest świetna!Ona podobna ma tylko osiem lat!

Ola śpiewała Marika- Moje Serce, a Ania Fergie- Be Italian

Brawo Ola Turowska tak trzymaj super !

Ola ( ta dziewczynka w środku) autentycznie ma 8 lat :) cała rodzinka umuzykalniona :P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.