czwartek, 27 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10199 wyświetleń

Sukces ,,Paki z Grajewa"

,,Paka z Grajewa" zajęła II miejsce na XI Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Ulicznych i Podwórkowych - Łęczna 2008.

Galeria


Głównym celem Festiwalu było popularyzowanie folkloru miejskiego, przejawiającego się m.in. w tradycyjnym ulicznym i podwórkowym muzykowaniu. Festiwal pozwala również na konfrontację dokonań artystycznych kapel, wymianę doświadczeń i pomysłów podnoszących atrakcyjność i widowiskowość ulicznych, podwórkowych
i jarmarcznych spektakli. Jest próbą dokonania swoistej symbiozy współczesności z tradycją folkloru miejskiego.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY XI FESTIWALU KAPEL ULICZNYCH I PODWÓRKOWYCH ŁĘCZNA 2008

środa, 26 stycznia 2022

Bal Karnawałowy w RAJu (19.02)

Komentarze (5)


Gratulacje dla zespou.jesteście najlepsi .Na festyny chodzę tylko po to , żeby posłuchać Paki

Gratulacje byłam parę lat temu na Sylwestrze własnie grał ten zespól wszyscy dobrze się bawili młodzi i starsi . Trzymajcie chłopaki tak dalej jeszcze raz gratulacje .

yo yo tak trrzymac

Tym laureatem z dawnych lat jest Tomasz Romanowski z Grajewa/obecnie członek zespołu SWEET BEST BOYS/ , który w Łęcznej w 1996 r. zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki p.t. " Nie gaś nigdy światła nadziei

ja też byłem na tym sylwestrze i się dobrze nie bawiłem i jak zauważyłem parę innych osób również - nic nie mam do zespołu ale uważam, że z tym repertuarem to na przegląd kapel podwórkowych się nadają oczywiście ale nie na sylwestra lub tym bardziej bal karnawałowy - podaj adres(maila) to prześlę ci parę płyt Staśka Wielanka to sobie za kilka miesięcy puścisz na sylwka - udanej zabawy i również gratulacje dla chłopaków z paki.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.