piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 15264 wyświetleń

Subaru wjechało w sklepW sobotę około godz. 13.30 na ul. Noniewicza w Suwałkach w sklep wjechało subaru. Na szczęście nie było osób rannych. Kierującą pojazdem policjanci ukarali mandatem karnym.

W minioną  sobotę około godz. 13.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został poinformowany o zdarzeniu drogowym na ulicy Noniewicza. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich ustaleń  wynika, że 65-letnia suwalczanka nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru cofania i wjechała w sklep. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Została ukarana przez mundurowych mandatem karnym.  – oficer prasowy KMP w Suwałkach

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (6)

Pewnie jakaś promocja była!

co nas Suwałki obchodzą.....

hahahaha a myslalem ze takie rzeczy to tylko w filmikach amerykanskich

jak można tyłem rozbić tak auto, kobieta która kierowała powinna zostać skierowana na ponowne egzaminy bo na pewno nie zdawała prawka tylko miała załatwiane, szok!!!

to nie subaru tylko baba wjechała, subaru to porządne auto!

ludzie! przeciez na pierwszy rzut oka widać, że to sklep w nią uderzył.. nie dostosowal predkosci do panujacych na drodze warunkow.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.