Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 13121 wyświetleń

Stypendystki ZS nr 2


Dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 im. 9 PSK w Grajewie przez najbliższy rok będą otrzymywały gratyfikację finansową za wysokie wyniki w nauce.

Magdalena Marczykowska - Technikum w Grajewie - w roku szk. 2008/2009 uzyskała średnią ocen 5,66, a jej koleżanka Marlena Tynecka (II Liceum Ogólnokształcące) - średnią ocen 5,54. Pozwoliło to uzyskać im stypendium Prezesa Rady Ministrów. Ceremonia odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego 5 listopada 2009 roku.  W imieniu Premiera RP uroczystego wręczenia dokonywał Wojewoda Podlaski Maciej Żywno i Wiecekurator Oświaty w Białymstoku Wiesława Ćwiklińska. Uczennice odwiedziły stolicę województwa z opiekunem Tomaszem Cebelińskim.

Stypendystki będą otrzymywały 258 zł miesięcznie, jak mówią same nagrodzone przeznacza je przede wszystkim na książki i pomoce naukowe. Należy wspomnieć, że Magda Marczykowska została wyróżniona również za uzyskanie trzeciej średniej ocen w województwie podlaskim, a stypendium otrzymała już po raz trzeci. Trzeba powiedzieć też, że wiedziemy prym w Województwie Podlaskim – w pierwszej trójce są dwie reprezentantki Powiatu Grajewskiego.

e-Grajewo.pl, ZS nr 2 w Grajewie

Komentarze (18)

Dwa błędy. Po pierwsze, nie 5,44 a 5,54, po drugie nie 280zł, a 258żl.

gratuluje:)
jestem pelna podziwu dla was:)
brawo:)

Marlenko gratuluje :):)!!!!!!!!

Moje GRATULACJE Magdaleno trzecia średnia ocen w województwie to wielkie osiągnięcie, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu! oby tak dalej, powodzenia

Gratulacje dziewczyny! Obie średnie są wysokie. Zdobycie takiego stypendium to ciężka i trudna praca.

Z tego co się orientuję to był koleś z LO, który parę lat temu miał pierwszą średnią w województwie, chyba coś prawie 6 ale pewna nie jestem.

Może i był ale poziom liceum a technikum bardzo się różni, w technikum jest dużo więcej przedmiotów i trzeba włożyć więcej pracy aby zdobyć taką średnią

No, no, proszę proszę w naszym Grajewie coraz lepsze wyniki, oby tak dalej, postawy pełne podziwu że są jeszcze osoby którym zależy na ocenach w technikum. Trzymajcie takk dalejjjj :)

Niekoniecznie, w technikum jest niby trudniej, ale łatwiej jest zdobyć średnią zbliżoną do 6. Wpływa na to duża liczba przedmiotów zawodowych, z których zazwyczaj ma się lepsze oceny.

gratulacje
składam je także tym, którym nie pozwolono złożyć deklaracji maturalnych
tak trzymać

Nagroda Prezesa Rady Ministrów przyznawana jest najlepszemu uczniowi z każdej szkoły średniej. Wymogi tak naprawdę są tylko formalne. Proszę o podanie np. sukcesów w olimpiadach.

Gratulacje dla Patryka Maciorowskiego z ZS nr 1! Tak trzymaj!!!

Do uczennicy 3 klasy: jak tak łatwo w LO to chodź i się wykaż ;) pozdrawiam ;)

taaaaa he a w technikum myslisz łatwiej? pfff nie dość ze 4 lata a nie 3 to jeszcze i egzamin zawodowy na 75% przypominam i matura a ponad to przedmioty zawodowe !!! ktore w ogole nie są w brew pozorom lżejsze czy ze nauczyciele zawodowych przedmiotów przymykają na nie oko wręcz przeciwnie jeszcze bardziej piłuja... wątpie ze chciałabys sie zamienic "Asiu" Ty masz po 5,6,7 lekcji dziennie ja mam min 8 bo 9 a nawet 10 to raczej norma... ogarnij sie dziewczynko a nie uzalasz sie nad sobą... pozdrawiam:) tym razem ja!!

Gratulacje! Szczególnie dla Ani z ZS w Szczuczynie!

właśnie jak jesteś taka mądra Asiu to chodź i spróbuj swoich sił w technikum. ciekawe czy byś dała radę pracować nad przedmiotami zawodowymi parę ładnych godzin a jeszcze do tego masz przedmioty zwykłe, matura i przygotowanie do niej też zajmuje dużo czasu, powinnaś się zastanowić nas swoją wypowiedzią jak jest naprawdę. w technikum liczba przedmiotów jest praktycznie dwa razy większa niż w liceum.... więc ciekawe gdzie jest większy nawał obowiązków

Śmieszne ;) Było za młodu się uczyć i pójść do liceum na te 3 lata i 5 lekcji dziennie ;) (jeśli w ogóle któraś z klas tyle ma ;D ) i tutaj to tylko Ty się użalasz, że musisz tyle się uczyć i chodzić na 10 lekcji .. masz 18 lat skończone więc nikt do szkoły Cię nie przymusza.. najlepiej rzuć i siedź w domu ;)

po liceum nie masz nic, żadnego tytułu tylko matura, a po technikum masz tytuł technika w danej dziedzinie plus do tego matura,więc zastanów się co jest lepsze dla młodych ludzi, po technikum też można iść na studia i nie dość ze zdobędzie się magistra to ma się jeszcze technika. to jest dużo lepsze :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.