sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10239 wyświetleń

Stypendium szkolne (do 13 III)

Burmistrz Miasta Grajewo uprzejmie informuje osoby zainteresowane otrzymaniem stypendium szkolnego na okres marzec – czerwiec 2009 r. o konieczności uprzedniego złożenia oświadczenia potwierdzającego aktualność uprawnienia do kontynuacji tego stypendium.

 Formularz oświadczenia jest do odebrania w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie Miasta Grajewo. W przypadku uczniów spoza terenu miasta formularz oświadczenia można odebrać w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6 (budynek po byłym banku BPH-PBK) na I piętrze w pokoju 30 w godz. od 8:00 do 14:00 w dni powszednie.

 Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w terminie do 13 marca 2009 r. w Urzędzie Miasta Grajewo przy ul. Strażackiej 6 (budynek po byłym banku BPH-PBK) na I piętrze w pokoju 30.

Komentarze (4)

Ile na obobe musi byc w rodzinie zeby to dostac ??

Jaką obobe ?

dla kogą należą sie te stypendia? co jest brane pod uwagę?

DO EWY-- stypędium jest da każdego jeżeli tylko nie przekracza dochód ,ale nie pamiętam ile nie może przekroczyć musisz dowiedziec się tego w urzędzie osobiście -POWODZENIA.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.