środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10272 wyświetleń

Stypendia studenckie 05r

Zarząd Powiatu Grajewskiego informuje o możliwości ubiegania się przez studentów z terenu powiatu grajewskiego o stypendia na wyrównywanie szans edukacyjnych w ramach projektu pn.
„Program stypendialny dla studentów z terenu powiatu grajewskiego edycja 2005”.

Projekt realizowany będzie w ramach Priorytetu 2 „Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionach” Działanie 2.2 ZPORR 2004-2006 „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne”.

W ramach projektu rozdysponowanych zostanie 41 stypendiów o wartości 150,00 zł miesięcznie. Ogólna wartość jednego stypendium to 1.500,00 zł.

"Program stypendialny dla studentów z terenu powiatu grajewskiego edycja 2005" (czytaj)


Regulamin przyznawania stypendiów, wnioski o przyznanie, wykazy załączników i in. :
www.starostwograjewo.xt.pl


Piotr Milewski
Starostwo Powiatowe w Grajewie.
Grajewo, dn. 05.09.2005r.

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (3)

no tak a prog minimalny do otrzymania stypendium bedzie wynosic pewnie "50" zlotych na czlonka rodziny bo szkoda zeby tak duzo kasy sie zmarnowalo i nie trafilo w rece urzedasow pozdrawiam wszystkich uczciwych urzednikow

do studenta. Gdybyś przeczytał do końca, to byś się dowiedział, że próg minimalny wynosi 500 zł z kawałkiem. Pytanie tylko czy stypendium to nie wykluczy możliwości pobierania stypendium w szkole, które zazwyczaj jest wyższe.

ZEBY DOSTAC TAKIE STYPENDIUM TO TZEBA LAMAC GLOWE Z DOKUMENTAMI I ROZMAWIAC Z WREDNYMI URZEDNICZKAMI KTORE NAWET NIE SKONCZYLY STUDIOW! I NA NIE NIE POSZLY! MOZE ZAMIENICIE TE PANIE KTORE POWINNY ISC NA EMERYTURE I DACIE MIEJSCA MLODYM!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.