Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1690 wyświetleń

Strzelanina w Wielkiej Brytanii

Strzelanina w Wielkiej Brytanii - 12 osób nie żyje, 25 rannych

 

Do 12 wzrosła liczba osób zastrzelonych w regionie północno-zachodniej Anglii przez uzbrojonego napastnika, którym okazał się 52-letni taksówkarz Derrick Bird - poinformowała brytyjska policja. Według niej 25 osób zostało rannych.

25 osób zostało rannych. Ciało Birda znaleziono w zalesionej okolicy w pobliżu miejscowości Boot. Obok leżała broń, z której mężczyzna się zastrzelił.

 

Zdjęcia nadesłał czytelnik e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Sytuacja jak w 1996 roku kiedy to mezczyzna z bronia wkroczyl do szkoly zabijajac 16 dzieci i nauczycielke poczym popelnil samobujstwo

Panoje tutaj bardzo rygorystyczne prawo co do posiadania jakiej kolwiek broni ale kazdy moze taka bron posiadac na uzytek wlasny oczywiscie z odpowiednim pozwoleniem jak widac uzytek wlasny nie zawsze znaczy to samo w ostastnich latach duzo sie dzieje na wyspach ludzie strzelaja do siebie jak do kaczek mlodzi z nozami i bronia chociaz posiadanie noza co gorsza broni grozi sadem i wiezieniem lub pracami publiczymi mimo to wielu ryzykuje napady kradzieze pobicia morderstwa rodem z filmow z seagalem Brytyjska policja przeciera oczy ze zdumienia jak mlodzi sa napastnicy i z jak blachych powodow dokonuja swich czynow uzyskane uprawnienia przez zmiane prawa Brytyjskiego daja policjantom prawo uzycia broni w sytuacji gdy poczuje sie on bezposrednio zagrozony to policjant decyduje kiedy i w jakich okolicznosciach uzywa broni jest przedstawicielem prawa i on decyduje w jakich okolicznosciach uzycie broni jest konieczne i uzasadnione .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.