czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 25 komentarzy
  • 11140 wyświetleń

Straż Miejska informuje

Straż Miejska w Grajewie informuje, iż urzęduje w siedzibie przy ul. Strażackiej 4a w dniach :

poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30 oraz bierze udział w patrolach wspólnie z Policją. Dni i godziny patroli ustalane są w porozumieniu z KPP w Grajewie.

Nastąpiła zmiana numerów telefonów:

Patrol Miejski - 0697679807
Siedziba SM - 0862727690, 0862723235 wewn. 15


- Zachęcam mieszkańców Grajewa do współpracy ze Strażą Miejską. Jesteśmy wspólnie odpowiedzialni za bezpieczeństwo nas wszystkich. Pragnę poinformować, że w trakcie ostatnich największych mrozów współpracowaliśmy m.in. z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Pomagaliśmy osobom narażonym na zamarznięcie. Wiosną br. planowana jest "Akcja posesja", o której będę informował mieszkańców w późniejszym czasie - Komendant SM W. Formejster.


e-Grajewo.pl

czwartek, 21 września 2023

Burmistrz zaprasza na spotkanie (22.09)

Komentarze (25)

Fajnie, że chcecie współpracować. Miło że o nas dbacie. Oby tak dalej !!! Pozdrawiam.

uwazam iz straz miejska jest w naszym miescie nie potrzebna.praca ich polega na pouczaniu wlascicieli psow idacych na smyczy o obowiazku noszenia kaganca,nawet na placach gdzie ludzie nie chodza.a bezpanskie psy zaczepijace ludzi wcale ich nie interesuja.bo musieli by troche popracowac,wylapujac psy.mysle ze juz wszystkich upomnieli wiec moga juz isc do domu.dziekujemy panom.moze wypadaloby sie troche podszkolic i wiedziec na czym polega praca straznika m.

jak straznicy pisza sami o sobie to dodajecie a jak troszeczke prawdy sie napisze to cenzura odrzuca.gratuluje .to nie jest nasza gazeta bo nie mozna sie na niej wypowiedziec.

Kaski jakieś by ktoś im kupił jakieś fajne to przynajmniej wygląliby jak cykliści, a tak to niewiadomo kto

e-cenzura czuwa!

patrole z policją bo sami się boją, ta straż to kpina powinni im kupić jeszcze po samochodzie w koncu trzy bryki to nie taki duży koszt podatnicy to zrozumieją.

więcej mandatów trzeba wlepiać,a nie tylko sie wozić z policją

Uwazam ze Straz Miejska to wyrzucanie pieniedzy w bloto

JA MYSLĘ TAK TAK, PRZEZ PRAWIE 4 LATA NASI WŁADCY GRAJEWA NIE ZROBILI NIC WIEC ZEBY ZAZNACZYCY SWOJA OBECNOSC ZE ONI WOGLE ISTNIEJA POWOŁALI STRAZ MIEJSKO???BRAWO WIDZE ZE WOGLE ISNIEJECIE.

pieniadze w błoto ??? puk puk puk w czółko !!! nic lepszego nie mogło sie nam trafic !!! człowiek czuje bezpieczny...mam nadzieje ze doswiadczysz tego na własnej skórze :P

Właśnie zgłosiłem, że psy, duże psy biegają po osiedlu za szkołą podstawową nr 1 - zobaczymy czy coś się zmieni zamin kogoś pogryzą!

Wszystkim dobrze pisać byle co ja jestem z Ełku i jak popatrzę co dzieje się w Grajewie na ulicach to jestem za DDD manadty dla co drugiego kierowcy i pieszego całkowita wiocha dobrze że w końcu jest Straż

cenzura czuwa cały czas

działalność tej strony pokazuje bardzo dobrze co się dzieje w tym mieście cicho sza nikt nic nie wie

jak narazie to widzialem jak s.m. specjalizuje sie w lepieniu mandatow za złe parkowanie....hmm czy to az tak podnosi nasze poczucie bezpieczenstwa? Moze lepiej bylo by sie odezwac do tych gowniarzy pod blokami, ale nie....Wy sie ich troszke boicie i skonczy sie na upomnieniu wiec lepcie dalej te mandaty bo tylko na to Was stac...

do naszej ukochanej strazy miejskiej!!!!!!dlaczego wy czepiacie sie akurat nas wlascicieli malych psow zacznijcie wlepiac mandaty dla wlascicieli ras groznych,ktorzy czuja sie bezkarnie idac z nimi ,a moze wy sie ich boicie.....ja rozumiem ze musicie zarobic na siebie ale na zachodzie niezarobilibyscie nawet centa bo juz by was ktos podal do sadu za takie wasze chamskie zachowanie ,czujecie sie bezkarni .

miejmy nadzieje, że po wyborach straż miejska zniknie razem z tymi którzy ją powołali.

po co ta straz?tyle lat sobie radzilismy bez strazy i bylo ok!!

jak to po co rusz głową, zobacz kogo tam zatrudnili i już wszystko wiadomo. Napewno nie dlatego żeby ludziom ułatwić życie, przynajmniej nie wszystkim.

Widać jak bardzo inteligentni ludzie mieszkają w naszym mieście i ilu z nich zostało ukaranych przez Straż co do chamstwa to przecież można złożyc skargę ale do tego to trzeba jeszcze mieć zawartość głowy

Ciekawe gdzie teraz pochowali się strażnicy miejscy? Pewnie boją się mrozu. Umieją tylko lepić mandaty za złe parkowanie, najlepiej pod biedronką i Szkołą nr 4. Spory ruch w interesie i nie trzeba się nachdzić. A może by tak przypomnieć właścicielom posesji o obowiązku odśnieżania. Większość chodników w naszym mieście to makabra.

grajewiak ty chyba jestes inteligentny inaczej do kogo byś poszedl z ta skarga do ich kumpli a może jesteś jednym z nich

Uważam że straz miejska powinna pracować przesz 24 godziny na dobe i pilnować porzątku na ulicy w nocy.

prawdopodobnie obecny Komendant chce wprowadzić akcję zero tolerancji to dopiero się zacznie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.