Sport

  • 13 komentarzy
  • 10428 wyświetleń

Srebrne PG 2

  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie, podczas Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

  Wśród 20 najlepszych sztafet województwa podlaskiego gimnazjaliści wywalczyli srebrny medal. Jest to już trzeci krążek z tej imprezy wywalczony w ciągu ostatnich czterech lat. Tym razem szczęśliwa okazała się trasa w Przewięzi koło Augustowa, która z pewnością zostanie zapamiętana ze względu na jej selektywność (ciężki podbieg przed metą, piaszczysta trasa, liczne nawroty i ostre zbiegi).

  Reprezentanci PG 2 Grajewo przegrali z bardzo silną reprezentacją PG2 Łomża, która do tych zawodów przygotowywała się na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie. Srebrny medal był w zasięgu trzech sztafet i tylko dzięki świetnej postawie Sebastiana Gbura, który biegł na ostatniej zmianie udało się wywalczyć drugie miejsce. Brąz zdobyła reprezentacja Danówka, natomiast czwarte miejsce ubiegłoroczny zwycięzca zawodów zespół Suchowoli.

 

Skład reprezentacji PG 2 Grajewo:

Tomczak Michał
Strzelczyk Jakub
Deroń Adrian
Gbur Sebastian
Obrycki Łukasz
Sielawa Bartosz
Linkowski Adam
Siedlecki Rafał
Staniszewski Albert
Elbich Kamil

     Opiekun: Dąbkowski Przemysław

 


wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (13)

jak sie nazywa chlopak z 3 zdjecia po prawej stronie w zielonej kurtce?

Michał się nazywa :)

Gratulacje, miejsce jak najbardziej zasłużone :)
Gburek, dałeś czadu! Oby tak dalej

Wszyscy nasi chłopcy dali czasu, nie dość, że najlepsi to jeszcze jacy przystojni! :))

Wszyscy nasi chłopcy dali czasu, nie dość, że najlepsi to jeszcze jacy przystojni! :))

na zdjęciu 8 smakują medale heh

brawo za srebro i tak złota sztafeta pg2 była i już nie wróci :))

Gratulacje dla całej ekipy...a special one to naturalnie Kuba Strzelczyk!!!

Warto dodać że kiedy Sebastian otrzymywał pałeczkę od kolegi z drużyny reprezentacja pg2 zajmowała ostatnie miejsce. Nie zważając na nie sprzyjające okoliczności Sebastian wyprzedził 50 ludzi, dwa konie i jednego nosorożca. Niestety 32 metry przed metą złamał obie nogi dlatego pg2 zajęło tak słabe 2 miejsce. LOL

sprawdzają czy prawdziwe! :d

Brawo dla łomży, szkoda że my nie mamy takiej ekipy

ja mam teraz pytanie. dlaczego o Danówku nie jest tak głośno? chłopcy wywalczyli 3 miejsce, brąz. jest to również nasz powiat. Natomiast dziewczęta z Danówka na 9 pozycji w WOJEWÓDZTWIE, to też jest wielkie osiagnięcie byc w pierwszej 10 wojewódzkiej. ale oczywiście o 'wiosce' nic nie napiszecie, prawda? a prawda jest taka, że poziom jest lepszy niż w tych całych miejskich szkołach. pozdrawiam i proszę o dodanie komentarza.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.