poniedziałek, 15 lipca 2024

Sport

  • 15 komentarzy
  • 12524 wyświetleń

"Sprawni jak żołnierze"

 29 maja br. w Bielsku-Białej odbyły się Finały Centralne Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze". W rozgrywkach uczestniczyło 16 zespołów dziewcząt i 16 zespołów chłopców – zwycięzców zawodów wojewódzkich.

W bardzo silnie obsadzonej licealiadzie drużyny reprezentujące Zespół Szkół nr 1 w Grajewie zajęły  I miejsce. Hubert Albiński, Kamil Siedlecki, Arek Odolecki - wszyscy z klas II . Trenerzy:  Edward Doleziński(całośc) oraz Tomasz Kindeusz (tor sprawnościowy) i Paweł Janukiewicz (bieg na orientację)

 Konkurencje
„Test sprawnościowy”
„Rzut granatem”
„Strzelanie”
„Bieg na orientację”
„Podtrzymywanie życia - pierwsza pomoc przedmedyczna”

Zawody organizowane są pod patronatem Ministra Obrony Narodowej i Ministra Edukacji Narodowej. Celem zawodów jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy o współczesnych siłach zbrojnych, zagadnień związanych z obronnością kraju oraz podnoszenie sprawności fizycznej.
 Zawody mają charakter ogólnopolski i rozgrywane są w czterech etapach:
- szkolnym,
- międzyszkolnym,
- wojewódzkim
- finał centralny.


Gratulujemy e-Grajewo.pl

niedziela, 14 lipca 2024

WARMIA Grajewo - MAZUR Radzymin 4:1

czwartek, 11 lipca 2024

Dni Grajewa na sportowo

Komentarze (15)

ogromne gratulacje!!!!


Gratuluję chłopcom i tobie Edwardzie. Wreszcie jest upragnione I miejsce w Polsce. Wiem ile trzeba włożyć pracy, samodyscypliny i determinacji by zajść na sam szczyt w tego typu zawodach. Można powiedzieć iż SPRAWNI CHŁOPCY JAK ŻOŁNIERZE są najlepsi z około 1000 zespołów, które brały udział w eliminacjach na poszczególnych szczeblach. To wielki sukces ZS nr 1 w Grajewie. Tradycja i doświadczenie to ważny element w szkoleniu zawodników. Owoce tego widzimy dziś w postaci WIELKIEGO SUKCESU. Gratuluję serdecznie.

Gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje :) !!! LO GÓRĄ

Brawo drużyny! Gratulacje dla opiekuna, p. Edwarda Dolezińskiego, współautora tego sukcesu!...Nie pierwszego, zresztą,...i na pewno nie ostatniego.

GRATULACJE !! W koncu 1 miejsce w Polsce, należało się Wam !! :) Pozdrowienia dla chłopaków i trenerów, którzy na pewno przyczynili się do sukcesu, tzn dla Pana Dolezińskiego i P. Janukiewicza !!

graaaarulacje! :D

Gratulacje dla trenera i zawodników! Czapki z głów! Osobiście wiem ile trzeba włożyć pracy i ile litrów potu trzeba wylać żeby być najlepszym w Polsce!

serdeczne gratulacje dla Opiekuna i całej Drużyny!!!

brawo brawo brawo i jeszcze raz brawo!:P Dla opiekuna i zawodników!!! moze sie powtarzam, warto!:]

o kurczę gratulacje:) świetnie !!!! ;)

gratulacje dla pana Dolezińskiego to naprawde swietny pedagog,ma dobre podejscie do ludzi i uczniow- super gość

Gratulacje!!! Chłopaki pokazali klasę!!! Brawo!!!

gratulacje to naprawde cos wygrac te zawody!!!wiem cos o tym bo sam miałem 2 razy szanse i sie nie udało,tymbardziej słowa uznania dla chłopaków

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.