sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 10160 wyświetleń

"Sprawni jak żołnierze"

W dniach 16 i 17 kwietnia w Białymstoku odbyły się XXXI Finały Wojewódzkie Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze".

W bardzo silnie obsadzonej licealiadzie zespoły reprezentujące Zespół Szkół nr 1 w Grajewie  zajęły:
-chłopcy: Hubert Albiński, Kamil Siedlecki,Arek Odolecki - I miejsce (przed VI LO w Białymstoku i ZS nr 2 w Grajewie),
-dziewczęta: Patrycja Kowalewska, Marta Kiełczewska, Monika Gutowska - III miejsce (za ZSE w Łomży i IV LO w Białymstoku).

 Obie drużyny przygotowali: Edward Doleziński, Tomasz Kindeusz i Paweł Janukiewicz. Finał ogólnopolski, w którym uczestniczą tylko zwycięzcy zawodów wojewódzkich odbędzie się w Bielsku-Białej.

Dodać nalezy, że nie jest to pierwszy sukces naszych reprezentantów w zawodach obronnych w tym roku - w pólfinałach wojewódzkich zawodów strzeleckich "Srebrne Muszkiety" obie nasze drużyny (w innych składach) zajęły II miejsca.

Andrzej Jasiński dla e-Grajewo.pl

Sprawni jak żołnierze 2007
Sprawni jak żołnierze 2006
Sprawni jak żołnierze 2005
Sprawni jak żołnierze 2004

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (9)

GRATULACJE !!!!!!!!

Jeszcze raz gratuluję zespołom z Lo w Grajewie a szczególnie p. Edwardowi. Konkurencja w tym roku była naprawdę duża. Nam w tym roku się nie udało, ale jeszcze wrócimy na "pudło". Powodzenia w finale centralnym.

Gratulacje dla reprezentacji LO i oczywiście trenerów.

Luuuudzie dajcie zdjecia :> popatrzymy, ocenimy :P

nareszcie LO ma sie czym pochwalic

Zdjęcia będą w poniedziałek- na te z zawodów czekamy jeszcze, te pozowane wymagają zrzucenia, a nie mam czasu.

Co do chwalenia się - znalazłoby się i wcześniej coś wartego ogłoszenia (ot, choćby zwycięstwa w turniejach pożarniczym i motoryzacyjnym - o czym pewnie kiedyś napiszemy) urbi et orbi, ale uważam, że warto było poczekać!

Teraz zaś będziemy czekać na wyniki matur i chciałbym pochwalić się nimi (mam nadzieję, że i tym razem będzie czym - odpukać: puk, puk, puk)!

Gratulacje!!! Przecież to było oczywiste, że LO kolejny raz wygra :) W końcu w drużynie był mój brat-snajper :)) świetnie ! życzę kolejnych sukcesów :))) Pozdrowienia dla panów trenerów :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.