wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 3168 wyświetleń

Sprawdzony gospodarz Grajewa - Dariusz Latarowski

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (9)

Cóż za zmiana. Do tej pory co było zrobione to nasz świetny gospodarz zrobił sam, teraz już zrobił z zespołem

Ta kampania chyba wiele Pana nauczyla.Mam żal do Pana bo korzystam często z parku na Strazackiej,który został zniszczony przez imprezę,połowa parku jest zaniedbana,biegając czasem robię to po błocie.Dlaczego,?Zaniedbał Pan starą częśc Grajewa.Bezpieczenstwo w miescie się pogorszyło częściowa za sprawą nadmiaru sklepów.z alkoholem i to blisko szkół,parkow.Czystosc w miescie też wiele do życzenia pozostawia oswietlenie.No i te inwestycje na obrzeżach miasta.Mimo wszystko będę na Pana głosować,mając taki wybór.Trzymam za Pana kciuki i mam nadzieję,że będzie kepiej.

Kiedy planuje Pan wykonać remont ul. Konstytucji ?

Z Grajewa Paryża nie zrobił ale dużo zrobił i jeszcze dużo ma do zrobienia dajmy mu swoje poparcie a będzie jeszcze lepiej. Sprawdzony gospodarz Grajewa. Jest dobrym człowiekiem. Pozdrawiam

Wiele zrobił ale ostatnie inwestycje podobno tam gdzie ma działkę pod Grajewem robi rysę na całej kadencji no i zniszczony piękny park obok urzędu miasta a pamiętam jak kiedyś były dyskoteki w kręgu.

Pan Latarowski jest wzorem burmistrza. Z kilkoma już pracowałem, ale takiej jakości i zaangażowania nie było nigdy. Nie musimy go lubić. On ma działać i rozwijać miasto. /

Tyle energii co ma Pan Latarowski to nie ma nawet dziecięciu Panów Bednarko. Nie ma nad czym się zastanawiać. Wiedza, pasja i realizacja.

Chciałabym podziękować za to jak Grajewo się rozwinęło. Kiedyś nie było nawet gdzie z dzieckiem wyjść. Teraz to aż miło się patrzy jak młodzi ludzie z dziećmi spacerują po parku, bawią się na pięknych placach zabaw albo korzystają wspólnie z basenu. Ja niestety tego nie miałam... Ludzie nie bądźcie takie marudy bo naprawdę macie wspaniałego burmistrza.

Świat pędzi szybko do przodu a Pan burmistrz nie odpuszcza i pędzi za nim to widać po jego gospodarowanie. Jest kompetentny na tym stanowisku. Dał się poznać pszez 9 lat. Wspierajcie go i głosujcie na niego.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.