Wiadomości

Sprawdzian szóstoklasisty

2 kwietnia uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian szóstoklasisty. Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała identyczne testy dla wszystkich uczniów w kraju. Szczelnie zapakowane i zakodowane prace zostały otwarte w obecności uczniów dopiero o godz. 9.
    Tematem przewodnim były zwierzęta. Szóstoklasiści odpowiadali między innymi na takie pytania: Którędy bociany odlatują do Afryki? Jaki pensjonat wybrać na wakacje, jeśli jedziemy z psem? Jak zachowuje się bocian, gdy znajdzie się w kominie termicznym? Rozwiązywali także zadania matematyczne i pisali opowiadanie pt. "Tak się zaczęła przyjaźń", którego bohaterami byli człowiek i zwierzę.
   Przystąpienie do sprawdzianu jest warunkiem ukończenia szkoły. Na oficjalne wyniki testu uczniowie muszą poczekać do końca maja - informuje na swojej stronie SP4 w Grajewie(fot. e-Grajewo.pl) SP2 w Grajewie

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.