poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13482 wyświetleń

Sprawca rozboju zatrzymany

Nastolatek pobił i okradł 20-latka. Mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj kryminalni z Grajewa ustalili i zatrzymali młodzieńca w wieku 17 -lat, który pobił i okradł 20-latka. Do zdarzenia doszło miesiąc temu w pobliżu byłej strzelnicy wojskowej w Grajewie. Wówczas 20-latek w godzinach wieczornych wracał do domu. Nagle bez jakiejkolwiek przyczyny został zaatakowany przed młodego mężczyznę, który użył wobec niego gazu. Gdy upadł, był kopany po całym ciele.

Napastnik zabrał mu złoty łańcuszek i telefon komórkowy. Wczoraj funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (8)

kara nie idzie w las brawo

Bestialstwo wobec ludzi i zwierząt trzeba bardzo surowo karać. Kara powinna być taka, aby dranie żałowali swego czynu do końca życia, ale niestety, nasze idiotyczne prawo chroni bardziej bandytów, niż bezbronnych. Awdotia

wiadomo ze oj głos to wołanie na pustyni ale spróbuje pokazywać twarze tych drani jak na zachodzie nie kryć ich i karać jak dorosłych nie tylko kurator

Podajcie dane napastnika to bedzie wiadomo kogo unikac

20latek dostal od 17latka???

Do "dee" : "zaatakowany przed młodego mężczyznę, który użył wobec niego gazu". Racja Ty po gazie byś normalnie funkcjonował.

Nie kryjcie bandyty , pokażcie jego mordę i dane personalne . Areszt to powinien być urządzony od ulicy, przy samym chodniku, a w oknach kraty bez szyb

nawet jakbyście mieli dane to i tak nic byście nie zrobili . Napinacie się tylko w internecie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.