niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 9631 wyświetleń

Spotkanie z posłem

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Grajewie mieli okazję poznać posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego. Spotkanie zorganizowała dyrekcja szkoły.
Młodzież zapytała posła miedzy innymi o wolny czas, program wyborczy, współpracę z Władzami Samorządowymi, zniesienie wiz do USA, prywatyzację szpitali, głośne wybory prezydenta  w USA.

e-Grajewo.pl

niedziela, 26 czerwca 2022

Rusza wakacyjne kino GCK

Komentarze (11)


Pozostaje pytanie o aspekt moralny organizowania tego rodzaju spotkań.
Pan poseł mógł wynająć salę na terenie miasta i tam zaprosić gimnazjalistów. Jeśli chcieliby go poznać, proszę bardzo, ale nie w szkole.
Zastanawiam sie, czy spotkanie miało miejsce w czasie zajęć lekcyjnych.

A to spotkanie to bardziej w dziale "kultury" czy "rozrywki"?

Kolego jak znasz Polskich polityków to wiesz że to dział rozrywki i propagandy Pozdro.

takie spotkanie bylo takze i w wojewodzinie w ramach programu CZłOWIEK SUKESU i nie raz tam sa spotkania zz takimi ludzmi ale jakos z tego szumu nie robimy zeby pisac o tym az w internecie na takiej stronie

W czasie lekcji:D

i robi się zle i nic nie robi zle-------------------------najlepiej narzekac

praktyczna lekcja wychowania obywatelskiego.

Oto fragment interpelacji posła Gwiazdowskiego, który jawi sie nam jako zwolennik likwidacji szkół, w których nie ma 100 uczniów.

1. Czy rząd zamierza ułatwić samorządom politykę oświatową, tak aby gminy i powiaty mogły same decydować o liczbie placówek (z zachowaniem norm określających warunki nauczania), a w wypadku negatywnej opinii kuratorium o rozstrzygnięciu decydowały sądy administracyjne, lecz rozstrzygnięcie nie mogłoby przesuwać likwidacji placówki o kolejny rok szkolny?

Powoływanie sądów administracyjnych w przypadku negatywnej opinii kuratorium w sprawie likwidacji szkół, to wyjątkowo interesujący pomysł.

4 kadencja, 66 posiedzenie, 1 dzień (07.01.2004)
Jest to fragment Interpelacji nr 7686.

czy ktos nie potafi czytac? napisane jest przeciez, ze to dyrekcja zorganizowala spotkanie, a nie pan poseł? i chyba jasno z tego wynika, ze owy pan posel byl gosciem ...

Niezwykle trafne określenie "owy" poseł,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.