czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

Spotkanie w okręgu nr 5

25 sierpnia br. Radny Miasta Grajewo Edward Boć, Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo Bogdan Wojsławowicz spotkali się z mieszkańcami w okręgu nr 5. Zebranie odbyło się o godz. 18.00 na ul. Rzemieślniczej, godzinę później na ul. Kopernika.


Głównym problemem, z którym na co dzień borykają się mieszkańcy osiedla Huta to m.in. brak chodników, brak profesjonalnych miejsc zabaw dla dzieci, spalanie w piecach odpadów komunalnych. Sygnalizowano również potrzebę zamontowania progów zwalniających. Najważniejszym problemem zgłaszanym przez mieszkańców bloku nr 8/10 na ul. Kopernika są prace budowlane prowadzone w związku z wykonywaną termomodernizacją budynku.

Podczas zebrania mieszkańcy uzyskali konkretne odpowiedzi i wyjaśnienia na nurtujące ich pytania.


Do okręgu nr 5 należą ulice: K. Baczyńskiego, Kopernika, Lipowa, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Wesoła, Wspólna, Wyzwolenia.


e-Grajewo.pl

 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.