piątek, 12 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 2386 wyświetleń

Spotkanie otwarte z posłem Konfederacji

piątek, 12 sierpnia 2022

S61 Szczuczyn - Ełk już prawie gotowa!

czwartek, 11 sierpnia 2022

Osobówka zderzyła się z kombajnem

Komentarze (9)

W kosciele maja zakaz wstepu i wystepow ?

Ty choop swojego tuska zaproś żałosny lewaku

Mała partia, mały lokalik

do "szanownego e-grajewo" albo przestancie poprawiac moje komentarze, albo przestancie w ogole je dodawac. cenzure macie gorsza niz za komuny. jestescie perfidni i załosni.

Takie Choop-y to typowe trolle, które zaśmiecają fora, odwracają uwagę od rzeczy ważnych, mącą i prowokują no i tym samym wpisują się do niechlubnej historii Targowiczan.

Krzysztof i speedy, czy wy uwazacie pokazujac swoim prostackim szczekaniem, ze jestescie kims lepszym ? , W waszym szambie literackim , oprocz bezmyslnych bzdur, wyzwisk , pustych hasel i sloganow nic madrego nie mozna znalesc.
Speedy, ty nie masz zielonego pojecia o historii Polski , probujac porwonywac i doszukiwac sie analogii "targowiczan" (piszemy mala litera) w terazniejszosci. Moze podasz jakies dobre przyklady. Ta twoja skrajnie najonalistyczna Konfederacja nie ma i nie bedzie miala szans na przetrwanie w swiecie politycznym, a politykom tej partii , pozostanie najwyzej uprawianie prostytucji politcznej.
Z twoja partia nikt nie chce rozmawiac i prowadzic debat i jej sluchac. Nawet skranie prawicowy PiS o podobnych pogladach wypina sie na nia i nie traktuje jej powaznie, poniewaz wie ,ze do niczego oblakani politycy z programem jaki maja, nigdy nie dostana sie na szczyty politczne, a o rzadzeniu moga tylko pomarzyc; wielcy prawdziwi Polacy z Konfederacji o niemiecko brzmiacych nazwiskach.
DO Krzysztof dla mnie jestes zwyklym bezmyslnym chamem, ktory nie wie co bredzi. Widocznie cierpisz na zacmienie mozgu przez wlasna glupote.
Nie mam zamiaru staczac sie wiecej do rynsztokowoego poziomu i wchodzic w dalsza dyskusje z frustrowanymi oszolomami ,naladowanymi nienawiscia, ktorzy prowokuja i wyzywaja bez konkretnego powodu.
Jaka Konfederacja ,tacy wyborcy !

Do speedy- ty musisz byc bardzo ograniczony skoro twierdzisz, ze partyjka oderwana od rzeczywistosci, a taka jest bezwatpienia Konfederacja, ma w programie rzeczy wazne , a nie stac ja na aranzacje spotkania w powaznym lokalu.
Nie osmieszaj sie roztropku, sa rzeczy wazniejsze w pisowskim bajzlu, niz zaproszenie na tania pizze przez reprezentanow twojej komicznej partyjki.

Armia Krajowa miała metodę na różnych choop i ateista, kultura osobista nie pozwala mi ich nazywać po imieniu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.