Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9265 wyświetleń

Spotkanie opłatkowe

Dnia 11 grudnia 2004 r. o godzinie 15.00 na Hali Sportowej w Szczuczynie odbyło się spotkanie opłatkowe w którym wzięli udział uznani i wielokrotnie nagradzani sportowcy, pracownicy MDK, zaproszeni na tę okazję goście, m.in. Burmistrz Szczuczyna Pan Waldemar Szczesny i Starosta Powiatu Grajewskiego Pan Jarosław Augustowski, oraz miłośnicy sportu i wierni fani naszego klubu.

Hala Sportowa została na tę uroczystość pięknie udekorowana, nie zabrakło kolęd. Pracownicy Miejskiego Domu Kultury stworzyli naprawdę świąteczny nastrój. Nawet mnie dziennikarzowi bardzo spodobała się panująca tam atmosfera przyjaźni i serdeczności, którą dało się odczuć.

Po krótkich przemówieniach przełamaliśmy się opłatkiem, a następnie Pan Janusz Marcinkiewicz zaprosił wszystkich zgromadzonych do wigilijnego stołu.

Jak na prawdziwych miłośników sportu przystało wszyscy zaproszeni goście, podobnie jak nie rozpoczyna się kolacji przed wigilijną pierwszą gwiazdką, tak i oni nie rozpoczęli uroczystości dopóki nie zakończyły się w telewizji skoki sławnego Adama Małysza.

V.S.
e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

WICESTAROSTĄ nie jest Pan JArosław Augustowski to jest POMYŁKA

Spotkanie opłatkowe bardzo fajna sprawa powinni właśnie organizować tego typu rzeczy.

Mitek na FOTO-MODELA!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.