Sport

  • 49 komentarzy
  • 22339 wyświetleń

Sportowiec Roku 2011

Sportowcem Roku 2011 Powiatu Grajewskiego został  Patryk Nowak – karate kyokushin

 

 

Gratulujemy

Portal e-Grajewo.plPlebiscyt pod patronatem

Starosty Grajewskiego Jarosława Augustowskiego

 Lista nominowanych:

Karolina Budenas – tenis stołowy

Marek Chiliński – kickboxing

Patryk Nowak – karate kyokushin

Maciej Tarnacki – lekkoatletyka (pchnięcie kulą)

Oskar Czyżewski - zapasy


Archiwum:
Sportowiec  Roku 2010
Sportowiec  Roku 2009
Sportowiec  Roku 2008

 


Wybór Sportowca Roku przebiega w dwóch etapach.
W pierwszym etapie czytelnicy, trenerzy oraz "ludzie sportu" wysyłają swoje propozycje z uzasadnieniem, na podstawie nadesłanych propozycji tworzona jest lista kandydatów.
W drugim etapie spośród nominowanych redakcja wyłania laureata nagrody.

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (49)

Marek Chiliński :)

wszyscy na oskara !!!;]

Mam nadzieje że to będzie Marek. Zasłużył na pewno. Pozdrówki:)

moim zdaniem sportowcem roku powinien zostać Oskar Czyżewski,nasz młody multimedalista jest na dobrej drodze by reprezentować nasz kraj i miasto w imprezach międzynarodowych i jako przedstawiciela dyscypliny olimpijskiej będziemy mogli Go oglądać w przyszłości na Igrzyskach Olimpijskich.Gratulacje wszystkim nominowanym sportowcom.

Marek Chiliński jest najlepszy

Moim skromnym zdaniem Sportowcem Roku powinnien zostać albo Patryk Nowak, albo Oskar Czyżewski. Obaj są naprawdę uzdolnieni. Nie twierdzę, że inni nominowani nie są uzdolnieni, aczkolwiek myślę, że Patryk i Oskar zasługują na szczególne wyróżnienie. Mimo wszystko gratuluję innym sportowcom i życzę dalszych sukcesów!

Marek Chiliński GÓRĄ WILKI RZĄDZĄ!!!!!!!!!!!!!

no Oskar oczywiście ! :)

Marek Chiliński, nie tylko doskonały sportowiec ale także świetny człoiwek, Marek zasługuje na ten tytuł

Marek Chiliński najlepszy!

Oczywiście Oskar Czyżewski,dyscyplina olimpijska i konkurencja w tej dyscyplinie jest bardzo mocna.

największe osiągnięcia tutaj ma Patryk Nowak i należało by wybierać ludzi z osiągnięciami , a nie jakieś dziecko które zdobywa medale tylko na poziomie wojewódzkim . mam na myśli Karolinę Budenas , uważam że nie powinna być nominowana gdyż , jest więcej takich osób , które są lepsze od Niej . i zdobywają medale na ważniejszych imprezach typu Mistrzostwa Polski , . Wygrać tutaj bez wątpienia powinien Patryk Nowak ! w końcu jest Mistrzem Europy !

W każdej dyscyplinie sportu trzeba ciężko pracować i nie podważam żadnej nominowanej osoby ale Patryk widać ma talent i najbardziej pracował skoro walczył o tytuły po za granicami naszego Państwa. Wielki SZACUN i GRATULACJE wszystkim osobom nominowanym.

Oskar jest najlepszy, zachęcam wszystkich do głosowania na tego chłopaka.Świetny zapaśnik, a przy tym wspaniały, kulturalny młody człowiek.

Marek zasługuje na sportowca roku:)

jesśli chodzi o tego macieja tarnackiego to chyba jest pomyłka to jest plebiscyt na sportowca powiatu grajewsjuego a on reprezentuje śniadowo to mam pytanie co to ma wspólnego z pow. grajewskim i on nie powinien wcale kandydowa . sportowcem powinien byc Patryk Nowak pozdrawiam .

"kibic" - nie wiem czy wiesz ale pchnięcie kulą to także dyscyplina olimpijska

Uczę się z Karoliną i wiem że musi być sportowcem roku !!!

moim zdaniem oskar czyżewski zasługuje na miano najlepszego sportowca roku

do Sportowiec , niewiem czy wiesz , ale on w chwili obecnej reprezentuje powiat grajewski a nie łomże , a poza tym tu nie chodi o wybieranie jaki klub sie reprezętuje . A poza tym w Grajewie ani w Powiecie Grajewskim nie ma żadnego klubu w którym można by było trenować lekkoatletykę ~! Największe osiągnięcia w powiecie ma Patryk Nowak , a drugi będzie Maciek Tarnacki trzeci Oskar lub Marek i ostatnia Karolina , co do tej ostatniej , to jest o wiele więcej osób , które w ciągu tego sezonu osiągnęły wyższe i lepsze wyniki w sporcie ;]!

ja myślę że sportowcem roku powinien zostać Oskar Czyżewski,od dłuższego czasu czytam o dobrych wynikach jakie odnosi i głosuję na Oskara.Gratulacje nominowanym.

do "poinformowany"
Jesteś naprawdę dobrze poinformowany w osągnięciach sportowych dzieci i młodzieży , to powiedz od kiedy treuje TWOJ kandydat , bo ja wiem ze Karolina od kilku lat i w tej dyscyplinie napewno jest większa konkurencja w województwie niż w karate w Europie/z całym szacunkiem dla Nowaka P./Jeśli to rozumiesz to nie przekreślaj innych , a szczególnie młodszych bo własnie na nich trzeba stawiać......................

popieram "karateca" konkurencja w innych dyscyplinach typy lekkoatletyka,zapasy,tenis jest duuuuużo większa niż w karate.polecam sprawdzić liczbę trenujących i startujących w tych dyscyplinach w Polsce.Dlatego stawiam na młodych adeptów dyscyplin olimpijskich i polecam głosowanie w kolejności na Oskara Czyżewskiego,Macieja Tarnackiego i Karolinę Budenas.

Do "karateca": Skoro jesteś taki oświecony, to uświadom sobie jeszcze, że to NIE JEST WAŻNE ile czasu kto trenuje. Patryk jest skromnym, utalentowanym chłopakiem, który ma niekwestionowanie największe osiągnięcia ze wszystkich nominowanych ( z całym szacunkiem dla Nich). Patryk trenuje na wysokim poziomie, któremu zawdzięcza osiągnięcia. A Pan? zamiast o sobie "karateca", powinien NIEDOINFORMOWANY. ;] Dziękuję.

hahh okeślenie kila żeś sobie wziął , i dokładnie tez nie powiedziałeś od kiedy hahahxDprzynajmniej wiem że jest mistrzem Europy , a ty nic nie wiesz lol no to pojechałeś !

w tenisie daleko nie zajdzie .;p i musisz to uwzględnic , zaczęło się na wojewódzkich i na nich sie skończy !

dlaczego jest tak mało nominacji , ja bym proponowała , więcej nominacji , i dla każdego jakąś nagrodę . i musiały , by być to osoby , przynajmniej będące na mistrzostwach polski w czołowej 10-tce . ale i nie tylko jeżeli , był by jakiś talen wart nagrodzenia to można by było nagrodzić jako ,,ODKRYCIE ROKU . ,, albo coś takiego i proszę nie wnikać jaki klub zawodnicy reprezętują tylko proszę wziąśćpod uwagę ,że są oni z naszego powiatu , a dlaczego młodież reprezentuje inne kluby , ponieważ tu może nie mieć warunkó do rozwoju , i to należało by mieć na uwadze . , powinni być uwzględnieni zawodnicy , którzy pochodzą z powiatu , ale obecnie uczą się poza powiatem i reprezętują też w jakiś sposób powiat!

Karolina!!!!!! często się czyta o sukcesach tej dziewczynki:))))

Glosujcie na karoline jest tu najmlodsza i ma duze sukcesyoraz jest nominowana jak jedyna dziewczynka

o i w konczcu jakas dziewczynka a nie tylko panoie i jako najmlodsza . ;)))))) GŁOSUJCIE NA KAROLINĘ::ddd

rok temu były 2 dziewczyny mające wieksze sukcesy dlaczego nie zostały wybrano , co? dlaczego ?

powinna wygrac Karolina ! ! !Zawsze prawie wygrywa !

haha to sie zosiaa rozczarujesz tym razem nie wygra xD ona startuje tylko na wojewódzkich , NIE MA SZANS PRZYNAJMNIEJ Z chłopakami którzy mają medale na imprezach typu Mitrzostwa Europy i M istrzostwa Polski
!!!!!!!!!!!!!

Oskar !!!!!! i koniec tematu ;P

I co , ja zawsze mam rację , nie pomyliłem się ani razy lol!

Gratulacje Patryk. Wąsosz górą!!!

Gratuluję Patryku!! Zasłużyłeś na ten tytuł swoją ciężką praca i wysiłkiem!! Życzę dalszych sukcesów!!:*

gratulacje Patryk :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.