Sport

  • 27 komentarzy
  • 20149 wyświetleń

Sportowiec Roku - finał

Radosław Guzowski piłkarz KS Warmii Grajewo, został zwycięzcą plebiscytu czytelników e-Grajewo.pl na Sportowca Roku 2007 !

Radek pochodzi z Grajewa i to właśnie tu w wieku 12 lat zaczął rozwijać swoje piłkarskie umiejętności.  Zawodnikiem WG jest  już wiele lat a jego pierwszym trenerem był Jerzy Zamajtys.

Atuty ?
 -Myślę że moimi atutami w grze są waleczność, nieustępliwość, chęć zwycięstwa. To dobra  podpowiedź dla młodych zawodników mniej doświadczonych.

Oferty z innych klubów ?
 -Miałem ofertę gry w ŁKS Łomża. Byłem nawet na paru treningach i zagrałem chyba mecz kontrolny,  zespół z Łomży był wtedy w III lidze, a Warmia w IV. Byli zainteresowani moja osobą, ale władze kluby nie doszły do porozumienia więc temat się skończył.

Zajęcia inne niż gra w piłkę?
 - Na co dzień pracuje w firmie produkującej meble tak więc można się domyśleć, ze interesuje mnie także stolarka. Najbardziej oczywiście lubię zabawę z moimi dziećmi i to im staram się poświęcać jak najwięcej czasu. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film i mecz z moimi ulubionymi drużynami: Arsenalem Londyn i Wisłą Kraków.

Plany na przyszłość ?
- Moje plany na przyszłość nie są w pełni sprecyzowane, ale chciałbym nadal działać w strukturach naszego klubu już nie jako zawodnik, ale ktoś kto jest przy drużynie duchem. W końcu nie jest łatwo tak po prostu nie interesować się klubem, z którym jest się związanym tak długo.

Ryszard Borkowski jako trener ?
 - Trener R. Borkowski jest trenerem który wkłada w ten klub swoją duszę i całe swoje serce. Nie jest on tylko trenerem, który przychodzi na trening - robi swoje i „znika”. Stara się przekazać nam całą swoja wiedzę, zostaje z nami po treningach, wówczas dyskutujemy m. in. na temat taktyki. Nawet na poziomie III ligi jest to rzecz bardzo ważna. Obecny trener stara się przyciągać do klubu jak najwięcej sponsorów, bo kwestie finansowe to rzecz bardzo ważna. Po prostu "nadajemy na tej samej fali :)"

Największe marzenie ?
- Moje największe marzenie już się spełniło! Mam wspaniałą żonę Sylwię i nasze dwa kochane urwisy - córkę Gabrielę, która ma 2,5 roku i 8-miesięcznego synka Krystiana.


Gratulujemy e-Grajewo.pl

Opinie:
„Radek zawsze godnie reprezentuje barwy Warmii, szacunek dla klubu wpaja też młodszym zawodnikom. Potrafi docenić kibiców. Mimo tego, że jeszcze kilka lat temu wiele osób myślało, że Radek nie pogra wyżej niż w IV lidze, on swoją ambicją udowodnił, że stać go na więcej. W III lidze grał w sumie u sześciu różnych trenerów (Kieżun, Zajączkowski, Kołłątaj, Dymek, Ambrożej, Borkowski), więc nie można powiedzieć, że był faworyzowany przez kogoś i dlatego grał”


Lista nominowanych wg czytelników e-Grajewo.pl
Radosław Guzowski - piłkarz KS WARMIA Grajewo
Maksym Mirwa - piłkarz KS WARMIA Grajewo
Bogusław Wszeborowski - siatkarz MLEKPOL MOSiR Grajewo

Przypominamy, że sportowcem Roku 2005 został  Michał Wolwark zawodnik III ligowej drużyny siatkarskiej Mlekpol MOSiR Grajewo. Michał otrzymał honorową statuetkę ufundowaną przez e-Grajewo.pl

Sportowiec Roku 2004
Sportowiec Roku 2005

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (27)

Mirwa zwycięży bez dwóch zdań :D:D

kiedy będzie można głosować?
Maksym wygra!

Pan Bogdan to ręce i nogi grajewskiej siatkówki!

Ja takze stawiam na Maksyma Mirwe !!!

Zgadzam się, że Maks wygra :P bo jest najlepszy:P

Guzinho zwyciezy

Guzek bez dwoch zdan

siatkowka jest najpopularniejsza i powinien wygrac siatkarz chocby ze wzgledu na ostatni mecz z Azs Olsztyn

hahah od kiedy to siatkówka jest najpopularniejsza?? najlepszy sportowiec to najlepszy a..powinien ja dostac Maks chociaz ja oddalbym swój głos na Guzowskiego za to że przez tyle lat jest juz związany z tym klubem

Siatkowka to kulturalny sport. Na meczach siatkarskich wulgarni kibice nie tłuką się między sobą jak ma to miejsce na meczch piłki nożnej, m.in. na meczach Warmii. Pan Wszeborowski zasługuje wkońcu na uznanie. Wy, którzy popieracie futbol, nie byliście na prawdziwych meczach siatkarskich. Tam panuje sportowa atmosfera a nie awanturnicza. Na meczach siatkówki nie potrzeba aż tylu ochroniarzy, ilu na meczach piłkarskich (co najmniej 10 razy więcej). To pan Bogdan organizuje wyjazdy do Olsztyna, jest kapitanem Mlekpolu Grajewo, wykazuje się największym zaanggażowaniem w drużynie. Za swą kreatywność zasługuje jak nikt inny na statuetkę sportowca roku 2007.

Co ma kibicowanie do najlepszego sportowca? Nagrodę dostaje się za osiągnięcia sportowe a nie zorganizowanie meczu ;-/ liczą się umiejętności i tyle. Piłka nożna górą:P

Już raz pytałem, ale cenzura nie puściła: czy będą zamieszczone jakieś uzasadnienia do zgłoszonych sportowców?

sporty silowe ponad wszytko bo nikt tego niedocenia co roku to samo siatka i pilka nozna z calym szacunkiem,chlopaki moze nie maja takich osiagniec ,ale mimo to czarek ,kamil i grzegorz pienkowscy chlopaki duzo zrobili dla klubu.

Siatka i Wszeboroski górą. Nie ma innej opcji. ..

jest sporty silowe i tyle tego kamil pienkowski

Emilka masz racje .... Pilka nozna Górą .... i wogole ..... Warmia Grajewo ...... Najlepszy jest Guzek .... Gra w Warmi ponad 10 lat .... Spoko kolesi super grac ... PzDr. Guzek !!!! Górą....:D ;P

Nioob: oczywiście, że Warmia Grajewo górą:P więc nie ważne kto wygra, czy Guzio czy Maks, ale jestem za Maksem;-)

O czywiscie ze Radoslaw Guzowski :)

kamil pienkowski wyciskanie sztangi to jest gosc


Pan B. Wszeborowski -dobry sportowiec!

A moze kogos wybrac z sztuk walkii....bo tego tez sie nie docenia patrzac tutaj a mamy 2 kluby ktore zdobywaja nagrody na zawodach: Uks Wilk-kickboxing oraz zapasy....reszta sie nie liczy i nie mowie mi o karate tylko0

Moim zdaniem Rafał Łojewski z klubu siatkarskiego Mosir Mlekpol Grajewo

Bogusław Wszeborowski - siatkarz MLEKPOL MOSiR Grajewo

WARMIA GRAJEWO :D NIE WAŻNE CZY MAKS CZY GUZEK ALE JA JESTEM ZA MAKSEM :)

Gratulacje dla zwycięzcy!

Guzek, gratulacje. Zasłużyłeś na to wyróżnienie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.