niedziela, 14 kwietnia 2024

Oferty i promocje

  • 4 komentarzy
  • 14210 wyświetleń

SPIDER - mycie dachów

SPIDER - prace na wysokościach
ul. Elewatorska 9, 19-200 Grajewo
(w budynku firmy Germar)
tel. 511 376 452, 504 709 105 fax 86 272 64 94
www.wasilewscy.u2.pl


CZYSZCZENIE DACHÓW
Oferujemy  Państwu profesjonalne czyszczenie, impregnacje dachów (malowanie oraz czyszczenie)
Stosujemy odpowiednie maszyny oraz ekologiczne środki, usowamy nieczystości spowodowane skutkami atmosferycznymi lub biologicznymi.
Technika czyszczenia pozbywamy się zarośniętych alg, grzybów i innych występujących na dachach i elewacjach. 
CZSZCZENIE ELEWACJI
Proponujemy Państwu usługi związane z utrzymaniem czystości i estetyki na zewnętrznych ,ścianach budynków. Czyścimy każdy rodzaj ścian(klinkier, tynk strukturalny, akrylowy, mineralny, piaskowce itd.)
W celu ochrony przed ponownym zanieczyszczeniem i ograniczeniem wydatków na kolejne czyszczenie stosujemy środki konserwacyjne.
KOSTKA BRUKOWA
Przebarwienia wywoła  kwaśnym deszczem, osady po wyschnięciu wody, trawa wyrastająca z fug, mech, porosty, plamy po oleju psuja walory estetyczne podjazdu i otoczenie budynku. Dla nas to żaden problem.
PRACE WYSOKOSCIOWE
 Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu prac na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Usługi alpinistyczne świadczymy, tam gdzie ustawienie rusztowań jest zbyt kosztowne.
ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI
Masowa obecność gołębi miejskich to, często symbol zanieczyszczonych odchodami fasad, zabytków, parapetów, elewacji, ulic itd.. Pojawiająca się obawa przenoszenia przez ptaki chorób i pasożytów, sprawia że walka ochronna z gołębiami w Polsce ciągle wzrasta. Stosowane przez nas systemy zapewniają skuteczną ochronę budynków użytku publicznego, zabytków, obiektów sakralnych jak i budynków mieszkalnych.
DEZYNFEKCJA
Ma na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów. Dezynfekcja, w przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów i powierzchni użytkowych.
Wraz ze wzrostem koncentracji w chowie zwierząt rośnie zagrożenie zakażeniami bakteryjnymi. Dlatego im więcej zwierząt jest w pomieszczeniu, tym ostrzejszy powinien być rezim dotyczący dezynfekcji.


Usługi transportowe (do 1 tony)

środa, 10 kwietnia 2024

Zakład stolarski - produkcja schodów

środa, 3 kwietnia 2024

Grajewski Zieleniak już otwarty!

Komentarze (4)

Fajnie ze powstała taka firma Powodzenia!

Przyda się. Powodzenia w rozwoju.

pomysł na firme bardzo dobry.

jaki jest koszt zabezpieczenia przed ptakami czy to od metra jest liczone jak to wygląda ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.