sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 8291 wyświetleń

Sparing Warmii Grajewo

Freskovita Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo 2-1  ( 09.02.2008)

W meczu sparingowym pomiędzy Freskovitą Wysokie Mazowieckie, a Warmią Grajewo, lepszą okazała się drużyna z Wysokiego. Spotkanie odbyło się na obiekcie MOSP-u w Białymstoku przy ulicy Świętokrzyskiej. Obie drużyny występują w tej samej lidze co dało dość ciekawe widowisko.

Pierwsza połowa zaczęła się od ataków piłkarzy z Grajewa, którzy szybkością i sprytem starali się tworzyć składne akcje. I po dziesięciu minutach zawodnicy Warmii stworzyli bardzo dobrą sytuację pod bramką z której padł gol, a jego zdobywcą okazał się Obaka. Od tej chwili w szeregach ekipy z Wysokiego Mazowiecka coś drgnęło i w ich grze było widać więcej polotu i zaangażowania, dzięki któremu w 28 minucie pod bramką Warmii znalazł się Kołłątaj i doprowadził do remisu. Na tej jednej bramce piłkarze Freskovity nie zamierzali kończyć i pięć minut później Dzidek Żuberek podwyższył wynik na 2-1.

więcej na www.podlaskisport.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (1)

brawo kołi hugo idzie w twoje slady

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.