Sport

  • 7 komentarzy
  • 8473 wyświetleń

Sparing siatkarzy w MOSiR

Siatkarze z Grajewa przegrali towarzyski mecz piłki siatkowej z II ligową drużyną NET OSTROŁĘKA
Wynik 0:3

Obie drużyny przygotowują się do nowego sezonu.
W drużynie Mlekpolu zagrał nowy zawodnik-pochodzący z Kędzierzyna
Marcin Kochlman (198,leworęczny - foto3), który od niedawna mieszka w naszym mieście i jest sporym wzmocnieniem.

- Pierwsze wrażenie – ładna, duża hala, może trochę za mało światła. Zespół Net Ostrołęka prowadzę od półtora miesiąca. Zawodnicy to moi wychowankowie, kiedyś wszystkich jeszcze jako młodzież szkoliłem. Net jako klub istnieje ok. 5 lat, wcześniej chłopaki ćwiczyli w szkole, z niektórymi miałem zajęcia. Teraz próbujemy przyciągnąć nowych ludzi do klubu. Mecz towarzyski, przyjechaliśmy zagrać szkoleniowe spotkanie, będę obserwował dwóch zawodników spoza Ostrołęki, których chciałbym pozyskać i zrobić przegląd gry zespołu. Dowiedziałem się o drużynie Mlekpol G-wo - III Liga w poprzednim sezonie, w tym ambicje II Ligi, więc my mamy odpowiedniego przeciwnika i chcemy zobaczyć co reprezentujemy. Od poprzedniego sezonu odeszło u nas 7 osób, to ponad połowa zespołu, jest kilku nowych. W pewien sposób to test dla drużyny i dla mnie. - mówił przed meczem Lucjan Łomacz –trener Netu (foto4)

- Był to nasz pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnik jeszcze też nie zmobilizowany, ale są lepsi, grają o klasę wyżej. Musimy jeszcze popracować na pewno nad odbiorem. Tym bardziej, że mamy nowego zawodnika i jest to kwestia zgrania. Jeśli chodzi o kondycję na braki nie narzekamy. W tym sezonie jest to dopiero pierwszy mecz i przy odrobinie wysiłku nad dopracowaniem elementów technicznych w momencie rozpoczęcia ligi na pewno będzie już lepiej. Dzisiaj szfankowała przede wszystkim zagrywka, odbiór i cała reszta z tym związana - Mirosław Mieczkowski - libero Mlekpol Grajewo.

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (7)

Sparing był jednym wielkim rozczarowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mlekpol i Net nie pokazali kibicom zadużo dobrej siatkówki.Widać , że to jeszcze nie sezon.pozdrawiam wszystkich kibiców siatkówki.

jak myslicie czy stać naszą drużynę na II ligę?? bo ja osobiscie w to wątpie.

Zagraliśmy słabo,ale mam nadzieje, że
forma będzie rosla.W następnym tygodniu zagramy u siebie z Augustowem
{nowa drużyna ,która będzie grała z nami w III lidze}

Najlepszy ze wszystkich był wystawiający netu zaje...

wescie sobie to waszo siatkowkie do mlekpolu i przerubcie
na ser

dobrze że coś dzieje się na tej naszej hali i chłopaki jakoś sobie radzą. Jeśli są lepsi to przyjdzcie i pokażcie jak się gra

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.