sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 10466 wyświetleń

SP w Rydzewie wita wiosnę!

20 marca 2009 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Rydzewie żegnali kalendarzową zimę. Chociaż wielu uczniom pierwszy dzień wiosny kojarzy się głównie z wagarami, nasz Samorząd Szkolny nie pozwolił uczniom nudzić się, a tym bardziej uciec z lekcji.

O godzinie 800  zabrzmiał trzykrotnie dzwonek i dyrektor uroczyście przekazał klucz– symbol władzy w szkole– uczniom klasy szóstej. To oni w tym dniu zastąpili dyrektora i nauczycieli– wychowawców. Dyrektorem szkoły została Magda Stankiewicz.
Nowi nauczyciele przeprowadzili dwie lekcje, po których wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej. Klasa szósta  przygotowała wiele konkursów zarówno sprawnościowych jak i typowo wiosennych. Tradycyjnie wybraliśmy oryginalną kukłę Marzanny i najładniejszą Panią Wiosnę. Klasy, które  zwyciężyły otrzymały atrakcyjne nagrody. Wszyscy uczniowie brali udział w konkursach sprawnościowych i z entuzjazmem dopingowali startujących. Mamy nadzieję, że zima szybko od nas odejdzie. Małgorzata Markowska

Zapraszamy na www.rydzewo.yoyo.pl

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (4)

ooo nawet nasza klasowa Wiosenka się załapała:) no no Zenuś niczego sobie:P

Zenek pienkna z ciebi wiosna

Oo o jakie kozaki z Rydzewa...:) A tak poza tym to rok temu nic o nas nie było..!!

Uuu Zenuś jak zawsze oryginalny. Brawo za odwagę!!
:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.