sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 16576 wyświetleń

SMS o samobójstwie

Kobieta otrzymała wiadomość smsem, której treść zawierała  chęć popełnienia samobójstwa. Mieszkanka Grajewa zawiadomiła policjantów, którzy ustalili właściciela wiadomości. Mundurowi powiadomili rodzinę 14-latka o jego zamiarach.

Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zgłosiła się kobieta z informacją, że dzień wcześniej wieczorem otrzymała smsa od nieznanego mężczyzny. Z wiadomości wynikało, że chce on popełnić samobójstwo. Mundurowi natychmiast zadzwonili pod wskazany numer telefonu. Rozmówca potwierdził fakt, że chce odebrać sobie życie, jednakże nie podał jak się nazywa i gdzie mieszka. Funkcjonariusze natychmiast ustalili tożsamość mężczyzny, którym okazał się 14-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Chłopak przyznał, że przypadkowo wybrał numer kobiety i wysłał smsa o planowanym samobójstwie.  O całym zdarzeniu została poinformowana jego rodzina - informuje KPP w Grajewie.

Komentarze (12)

dobrze ze pani zareagowala na ten sms ,malo jest takich ludzi poniewaz wiekszosc mysli ze to zart

brawo!!!chłopaka juz mogło nie być

Kobieta uratowała chłopakowi życie.

wczoraj wieczorem? to mógł już się zabić, zanim kobieta to zgłosiła, no ale najpierw musiała sie wyspać, potem na policję poszła, heheh:)

porażka tym dzieciorom sie teraz w glowach przewraca! za dużo komputera, przygłupiastych gier i programów w tv. samobójstwo dla zabawy, jakaś nowa moda czy co????

dla mnie to tchórz i dzieciak bo jak ktoś chce się targnąć na swoje życie to niech nie robi z tego szumu ja jak bym chciał się chciał targnąć na swoje zycie (co mnie to nie grozi :) ) to poszedł bym tam gdzie nie ma ludzi gdzie wiem ze nikt mnie nie odratuje . SZCZENIAK I TYLE !!!

dobrze ze kobieta wiedziala co zrobic i ze poinformowala posterunek policji o calym zajsciu dzieki temu uratowala chlopakowi zycie....

dobra kobieta uratowala życie

Planował samobójstwo i może by je popełnił, ale szukał pomocy! Moze nie umial poprosć o nia najbliższych? Uważam, że takie wiadomości nie powinne być lekceważone, nawet jesli okazałyby się żartem.

Brawo dla Pani, która powiadomiła w czas policję!!.. inni pomyśleliby, że to żart, jak już ktoś napisał. A tak z drugiej strony to przecież jakby miał się zamiar powiesić to by się powiesił i nikomu nie dał znac, ale całe szczęście, że sprawa znalazła taki obrót. ;)

Też tak mam .. czasem chcę się zabić... ale nie dlatego że za dużo gram czy coś... Dlatego , bo wszyscy traktują mnie jak kukłę bez uczuć- wyzywają, szantażują, łamią uczucia... gdy mówiłam bratu.. ten wyzywał mnie też, rodzice uważają że przesadzam...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.