Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11073 wyświetleń

Sesja Rady Dziecięcej i RM

W Szczuczynie wspólną sesją Rady Miejskiej oraz Rady Dziecięcej rozpoczęto obchody Dnia Dziecka, na której młodzi radni (przedstawiciele szkół podstawowych w Szczuczynie, Bzurach i Niedźwiadnej oraz gimnazjum w Szczuczynie) przedstawili propozycje uchwał dotyczących dzieci.

Po sesji barwny korowód przemaszerował do parku miejskiego, gdzie podsumowano konkurs na najciekawszą wizualną prezentację utworu literackiego. Puchar Burmistrza otrzymała Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej za "Krzyżaków" Henryka Sienkiewicza.

Jury w składzie: wiceburmistrz Jadwiga Jolanta Budzińska, Przewodniczący Rady Miejskiej - Jerzy Szymanowski, kierownik Biblioteki Miejskiej - Ryszarda Cimochowska oraz nauczyciel plastyki w gimnazjum - Stanisława Piwko wyrożniło, również dyplomami 6 klas m.in. faworyta publiczności -  III klasę gimnazjum w Szczuczynie za "Chłopów" Władysława Reymonta.

Wszyscy uczestnicy oraz rodzice bawili się na wspólnej dyskotece na wolnym powietrzu.
fot. Barbara Paszkowska

Komentarze (4)

Moja klasa :):) Prawdziwe Chłopy :D

hehe III C Najlepsza!!! Pozdro zobaczcie wszyscy ostatnie zdjęcie:P Pozdro

niedźwiadno górą

gratuluje unas nie wpadli by na taki pomysl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.