Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10990 wyświetleń

Senior Roku 2005

W sobotę 28 listopada br. w Domu Seniora w Grajewie przy ul. Konstytucji 3 Maja na corocznym, odbywającym się jesienią, Balu Seniora w uroczystej oprawie wybrano Seniora Roku 2005. Została Nim p. Joanna Karulska, a ustępujący Senior Roku to p. Mieczysław Niewiarowski.


Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem przygotowanym przez seniorów z Grajewa. W skeczu p.t. “Babcia” w roli babci wystąpiła p. Irena Rogowska, wnuk to p. Irena Kotrasińska, redaktorem był p. Mieczysław Niewiarowski, w roli kamerzysty koledzy zobaczyli p. Kazimierza Karulskiego.


Seniorzy wysłuchali życzeń od kierownik grajewskiego Domu Seniora p. Ireny Wojsławowicz . Odśpiewano Hymn Seniora, były kwiaty i oczywiście toast za długie lata życia w zdrowiu i pogodzie ducha.


Podczas wspaniałej zabawy przy muzyce nie zabrakło czekoladowego walczyka, a podczas walczyka kotylionowego wybrani zostali król i królowa balu. Para wieczoru to p. Jadwiga Chorosz i p. Stefan Gajdziński.


 e-Grajewo.pl dziękuje za zaproszenie na uroczystość


Komentarze (2)

ostra biba!! czemu mnie tam nie bylo?:/

Ile młodzieży...Normalnie zdjęcia jak ze stduniówki :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.