Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13162 wyświetleń

Secondhand na topie

Coraz więcej osób ubiera się w tzw. ciuchlandach. Przyznają się do tego nawet znane osoby, gwiazdy telewizyjne czy filmowe. „Znaleziony” ciuch czy gadżet jest często niepowtarzalny, nie ma ryzyka, że w jednym miejscu pojawi się ktoś w takim samym.

Obecnie wnętrza nie straszą swoim wyglądem, ubrań nie wybiera się już ze skrzyń i koszy. Spotyka się nietypowe wystroje, odzież przed udostępnieniem dla klientów jest odkażana, schludnie wywieszana na wieszakach, a nawet prana.

Ceny odzieży z importu różnią się znacznie od tych w sklepach markowych co liczy się w przypadku „cienkiego” portfela. Za symboliczną kwotę można „pobujać” się firmową metką. Spodnie czy bluzkę można wybrać już za 5-10zł, a wieczorową sukienkę za 20-30zł. Taki sklep to niejednokrotnie ratunek dla osób niewymiarowych.

foto - sklepy Grajewo ul. Koszarowa, Wojska Polskiego


e-Grajewo.pl


Komentarze (8)

No pewnie że to spoko pomysł szperać w ciucholandach.Można wypatrzyć niezłe ciuszki i nawet jak potem się "nie przyjmą" i zalegają w szafie to nie ma żalu że wywaliło sie na to sporo kasy jak w przypadku metek... SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE :)

myślę, że nie tyle chodzi o "bujanie się" metką, ile o to, że ciuch markowy jest bardzo dobry gatunkowo. co do osób niewymiarowych.. co to za stwierdzenie..?? .."co autor miał na mysli pisząc te słowa"?

To jest reklama płatna czy bezpłatna?

ANTYSNOBKA popieram!
"Za symboliczną kwotę można „pobujać” się firmową metką" nie wiem co to za czlowiek napisal ale tu nie chodzi o to zeby sie metka bujac :|
a mozna znalezc cos naprawde fajnego trzeba tylko troszke czasu i checi :)

ja np jestem niewymioarowa i wiem, że ubrać się w zwykłym sklepie u nas nie ma możliwości!
jestem niewysoka i tam jeszcze inne wymiary, nie będę was zanudzac, ale w sklepach sa tyko rzeczy na chude laski 16latki bez bioder itd

zgadzam się markowe ciuchy są exstra w użyciu i jak się coś wynajdzie -to widać od razu dobry gatynek, wykończenie..

u nas nie potrafią nawet tak uszyć - nie wim skąd biorą miary, spodnie jak już na parę kg większą osobę to mają kurdę pas pod pachami czy cos w tym stylu;
zachodnie łachy normalnie leżą jak ulał- nie wiem jak to z tym jest ?
ale jak ciotka coś prześle z zach właśnie to od razu inaczej wygląda- jak oni to robią!!!??

ja nie widzę w tym nic złego. jeśli ktoś ma odrobinę wyczucia może naprawdę znaleść kultowe rzeczy... choć niekiesy wygląda to inaczej... ale to już indywidualna sprawa

fakt faktem co piąty sklep w grajewie to szmatex czyli zapotrzebowanie jest =)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.