niedziela, 1 października 2023

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1481 wyświetleń

Seat Toledo w rowie

Ełk: dachowaniem zakończyła się jazda w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Karbowskie.  27-letni Adam D.  kierujący samochodem marki  Seat Toledo, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wjechało do rowu i dachowało. Na szczęście znajdujący się w samochodzie kierowca nie doznał poważnych obrażeń. Jak się okazało mężczyzna był w stanie
nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat dwóch.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Karbowskie. Samochodem marki Seat Toledo jechał 27-letni Adam D. W pewnym momencie, kierujący na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wjechało do rowu i dachowało. Mężczyzna jadący seatem nie był w stanie o własnych siłach opuścić pojazdu. Wydostali go dopiero  funkcjonariusze
Straży Pożarnej. Na szczęście 27-latek nie doznał poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci mężczyzna  kierował samochodem mając ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się również, że nie posiadał  uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet  pozbawienia wolności do lat dwóch.

Komentarze (1)

ludzie zastanowcie sie troche ,przecież po drogach chodzą dzieci do szkoly .co potem jesli potrącisz albo co gorzej zabijesz jakieś dziecko.jestem matką i kierowcą i nie wyobrażam sobie żeby jechać po alkocholu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.