Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12346 wyświetleń

Są powody do dumy

Firma EKO-DOM Przedsiębiorstwo Usług Budownictwa i Ochrony Środowiska Sp. z o.o. w Grajewie z siedzibą w Szymanach znalazła się wśród laureatów
Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2012 przygotowanego przez tygodnik „Newsweek Polska”

Firma zajęła wśród firm małych (zatrudniających od 10 do 50 pracowników 2 miejsce w województwie podlaskim, a 66 miejsce w kraju. Wśród 3000 wszystkich firm rodzinnych w kraju, które znalazły się w powyższym rankingu firma zajęła 234 miejsce. 


Podstawowy obszar działalności firmy stanowią kompleksowe prace związane z projektowaniem, budową, uruchomieniem i nadzorem katalitycznych instalacji redukcji emisji LZO. EKO-DOM Sp. z o.o. świadczy także usługi z zakresu krajowego Prawa Ochrony Środowiska: pomiary emisji, opracowania specjalistyczne, projekty oraz realizacja instalacji przemysłowych i doświadczalnych. Okres 24 lat dotychczasowej działalności to ponad 80 wykonanych instalacji przemysłowych oczyszczających niemal 1.500.000 m3 powietrza w ciągu godziny, a także 150 opracowań specjalistycznych z zakresu ochrony środowiska

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

Komentarze (7)

Gratulacje i dalszych sukcesów w przyszłości.

Te rankingi zależą ile kasy się wpłaca na konto prowadzacego ranking.

z.z. widać, ze mało wiesz. Poczytaj sobie na stronie Newsweeka co i jak. W tym wypadku nawet sama firma nie zgłasza się do udziału, a biorą info z obiektywnych danych :)

czytelnik...za mało czytasz jednak z.z ma sporo racji.

'czytelnik' - naprawdę wierzysz w te 'obiektywne dane' Newsweeka?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.