poniedziałek, 3 października 2022

Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 8447 wyświetleń

S61 Szczuczyn - Ełk już prawie gotowa!

Na budowie tego ponad 23-kilometrowego odcinka przyszłej trasy Via Baltica prace zmierzają ku końcowi. Wykonano 100 proc. nawierzchni drogi S61 i oznakowania pionowego, a także ponad 90 proc. oznakowania poziomego. 

 

Na początku lipca oddano do użytkowania wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 65 na węźle Ełk Południe co umożliwi wykonanie prac zlokalizowanych w strefie niedawnego objazdu. Na ukończeniu są roboty branżowe. Zaawansowanie rzeczowe na całości odcinka szacuje się na około 98 proc., zaś przewidywany termin zakończenia wszystkich robót to sierpień 2022 r.

poniedziałek, 3 października 2022

Finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich 2022

poniedziałek, 3 października 2022

Grajewo. Ogłoszeniu o przetargu

Komentarze (20)

Droga jest gotowa, tylko są jakieś dziwne problemy są z PGE.

Kończą kończą i końca jeszcze nie widać..

Bo tak się kończy żeby jeszcze kończyć.

co z tego TIRy dalej będą rozjeżdżały Grajewo bo dopiero w budowie odcinki za Ełkiem

Kiedy obwodnica Łomży?

A czy będzie połączenie starej drogi z rondem w Gutach?

Kiedy na ta droge przeniosa Grajewo.

Dlugo wyczekiwana obwodnica Grajewa

Szkoda tylko, że na odcinku tych 20 kilometrów nie pomyślano aby zrobić zjazd nad jeziora

Zanim skończą to jeszcze z dziesięć razy będą publikowane filmiki propagandowe.

No to teraz mieszkancy Grajewa beda jezdzic do Elku przez Szczuczyn, a co z droga Grajewo-Elk.

Panie InspektorGadżet zapraszam na budowę od podstaw takiej o to drogi i wtedy Pan będzie wiedział dlaczego tak długo , drogo no i wogóle dlaczego nie już .pozdrawiam

Przez 40 lat nie wybudowaliscie SOBIE obwodnicy ? W tym tempie rakietą w kosmos też nie polecicie. Co najwyżej do ełckiej galerii na zakupy. Wiaduktu ani przejazdu podziemnego przez tory nawet nie potraficie zrobić choć w pobliskim ełku zrobili to niemcy już 90 lat temu. Oto przykład darmego strzępienia języka i nieudacznictwa życiowego ...

Realista, dziękuję za rzetelną ocenę tych nieudaczników. Potrafią kwiatki i krzaczki dla meneli sądzić. Coś większego to już im głowę rozsadza.

Za to różne "stowarzyszenia wzajemnego popierania się" działają tu bardzo dobrze :)

Dlaczego komentarze są odrzucone

Nawet Dworca w grajewie nie potrafią wyremontować... Nieudacznicy

Prostki powinny sobie wybudować normalną asfaltową ulicę , a z kostki zbudować po obu stronach pasy do parkowania wzdłuż. To miałoby jakiś styl i sens, może nawet porównywalny z większymi metropoliami, bo ta kostka to jakieś kuriozum.

Miasto Ełk blokuje otwarcie - boją się tranzytu przez miasto w którym zawalili wszystkie rozpoczęte prace na obwodnicy i głównych rondach.
Prace powinny zakończyć się w lipcu a tu pupa.

Teraz przekaz dnia jest taki że Ełk grzebie się z remontami ronda i ulic i jak wjadą samochody z ekspresówki to będzie paraliż miasta. Ale przeciez samochodów nie wjedzie więcej niż do tej pory jadących od Grajewa. Wspólczuje mieszkańcom Grajewa że projektanci S61 nie zrobili węzła w okolicy miasta. To czysta głupota.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.