Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 8419 wyświetleń

S61 Szczuczyn - Ełk już prawie gotowa!

Na budowie tego ponad 23-kilometrowego odcinka przyszłej trasy Via Baltica prace zmierzają ku końcowi. Wykonano 100 proc. nawierzchni drogi S61 i oznakowania pionowego, a także ponad 90 proc. oznakowania poziomego. 

 

Na początku lipca oddano do użytkowania wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 65 na węźle Ełk Południe co umożliwi wykonanie prac zlokalizowanych w strefie niedawnego objazdu. Na ukończeniu są roboty branżowe. Zaawansowanie rzeczowe na całości odcinka szacuje się na około 98 proc., zaś przewidywany termin zakończenia wszystkich robót to sierpień 2022 r.

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (20)

Droga jest gotowa, tylko są jakieś dziwne problemy są z PGE.

Kończą kończą i końca jeszcze nie widać..

Bo tak się kończy żeby jeszcze kończyć.

co z tego TIRy dalej będą rozjeżdżały Grajewo bo dopiero w budowie odcinki za Ełkiem

Kiedy obwodnica Łomży?

A czy będzie połączenie starej drogi z rondem w Gutach?

Kiedy na ta droge przeniosa Grajewo.

Dlugo wyczekiwana obwodnica Grajewa

Szkoda tylko, że na odcinku tych 20 kilometrów nie pomyślano aby zrobić zjazd nad jeziora

Zanim skończą to jeszcze z dziesięć razy będą publikowane filmiki propagandowe.

No to teraz mieszkancy Grajewa beda jezdzic do Elku przez Szczuczyn, a co z droga Grajewo-Elk.

Panie InspektorGadżet zapraszam na budowę od podstaw takiej o to drogi i wtedy Pan będzie wiedział dlaczego tak długo , drogo no i wogóle dlaczego nie już .pozdrawiam

Przez 40 lat nie wybudowaliscie SOBIE obwodnicy ? W tym tempie rakietą w kosmos też nie polecicie. Co najwyżej do ełckiej galerii na zakupy. Wiaduktu ani przejazdu podziemnego przez tory nawet nie potraficie zrobić choć w pobliskim ełku zrobili to niemcy już 90 lat temu. Oto przykład darmego strzępienia języka i nieudacznictwa życiowego ...

Realista, dziękuję za rzetelną ocenę tych nieudaczników. Potrafią kwiatki i krzaczki dla meneli sądzić. Coś większego to już im głowę rozsadza.

Za to różne "stowarzyszenia wzajemnego popierania się" działają tu bardzo dobrze :)

Dlaczego komentarze są odrzucone

Nawet Dworca w grajewie nie potrafią wyremontować... Nieudacznicy

Prostki powinny sobie wybudować normalną asfaltową ulicę , a z kostki zbudować po obu stronach pasy do parkowania wzdłuż. To miałoby jakiś styl i sens, może nawet porównywalny z większymi metropoliami, bo ta kostka to jakieś kuriozum.

Miasto Ełk blokuje otwarcie - boją się tranzytu przez miasto w którym zawalili wszystkie rozpoczęte prace na obwodnicy i głównych rondach.
Prace powinny zakończyć się w lipcu a tu pupa.

Teraz przekaz dnia jest taki że Ełk grzebie się z remontami ronda i ulic i jak wjadą samochody z ekspresówki to będzie paraliż miasta. Ale przeciez samochodów nie wjedzie więcej niż do tej pory jadących od Grajewa. Wspólczuje mieszkańcom Grajewa że projektanci S61 nie zrobili węzła w okolicy miasta. To czysta głupota.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.