sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 15696 wyświetleń

Rozrzutnik wciągnął rękę


Do poważnego wypadku podczas prac na polu doszło w jednej z miejscowości w gminie Jaświły. Rozrzutnik obornika wciągnął rękę mężczyzny. Okoliczności zdarzenia ustalają monieccy policjanci.

Do wypadku doszło 26 listopada br. około godziny 13.00 w miejscowości Bagno w gminie Jaświły. Podczas  wykonywania prac polowych doszło do zacięcia rozrzutnika. W czasie próby usunięcia awarii, wałek przekaźnika mocy, prowadzący z ciągnika do maszyny, wciągnął lewą rękę mężczyzny. Na pomoc 50-latkowi pierwszy przybył sąsiad, który z okna swego domu widział całe zdarzenie.

W wyniku wypadku mężczyzna ze złamaną lewą ręką trafił do szpitala. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Moniek.

Policjanci apelują o zwiększenie uwagi podczas wykonywania wszelkich prac polowych. Powinniśmy przy nich zachowywać ostrożność i unikać wszelkiej rutyny. Nasza uwaga powinna być skierowana nie tylko na własne bezpieczeństwo ale także bezpieczeństwo innych osób, a zwłaszcza dzieci, które wymagają stałego nadzoru dorosłej i odpowiedzialnej osoby - KWP BiałystokKomentarze (11)

Na mszę niech da że nie zabiło. Trzydziestka i taki wałek bez osłony zdejmują szybko ciuszki a troszkę mocniejsze skręca w sznur i rzuca właścicielem jak szmatą. Co tu ustalać brak osłony na wałku a zwykła kanalizacyjna pcv może rzycie uratować.

Wałek WOM bez osłony - daj palec, to weźmie całą rękę...

no i po kurtce a taka była ładna-to żartem ale i tak miał chłopina szczescie

mial wiecej szczescia jak rozumu

nie domyślił sie zeby wyłączyć jak chciał oczyścić wałek/?

ludzka głupota nie zna granic ale jak są szkolenia z krusu to nie ma chętnych żeby przyjść i posłuchać a tam naprawdę można dużo się dowiedzieć zawsze pośpiech a wystarczyło wyłączyć traktor i ręka była by cała

To nie BHP tylko już głupota czego tam pchał łapy zgasić nie mógł ? To tylko i wyłącznie jego wina smarowanie przeprowadza się przy zgaszonym. Niech sie cieszy że żyje wielu już głupich tak poległo ale ludzie niczego się nie uczą więc jeszcze wielu tak polegnie albo zostanie okaleczona

dreski adidasa to nie jest tak źle na tych wioskach chyba

nie rozrzutnik a wałek a to rósnica !!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.